INFINITY Polski Dom Finansowy - oszustwo kolejne czy może?

"ktokolwiek widział ktokolwiek wie" czyli gdzie można uzyskać kredyt bez bik lub pożyczkę bez bik -u

Re: INFINITY Polski Dom Finansowy - oszustwo kolejne czy moż

Postprzez krynek » So sie 20, 2011 12:04 pm

POMOCY!!!!CZY KOMUS UDALO SIE WYDRZEC OD NICH WPŁTE ????? W MOIM PRZYPADKU TO KWOTA 1500 !!!
krynek

Reklama

Postprzez Nicky » So sie 20, 2011 3:27 pm

Ludzie, czytajcie fora, sprawdzajcie firmy do których się wybieracie, bo później są właśnie takie oto sytuacje!
Przykro mi, nie odzyskasz już tych pieniędzy ani nie dostaniesz żadnego kredytu, który oni Ci obiecali. Wiem, bo miałam pracować w tej firmie ale jak się dowiedziałam, że mam oszukiwać zwyczajnie ludzi to poszłam stamtąd jak najszybciej! Napisz o tym do "uwagi" (ja już to zrobiłam i namawiam do tego innych), bo policja nic z tym typem nie zrobi (sami mi się tym chwalili podczas tego szkolenia w ich firmie).
Jeszcze raz powtarzam to, czego mnie uczyli na szkoleniu w tej firmie: "DZIAŁALNOŚĆ TEJ FIRMY POLEGA NA TYM ABY ZBIERAĆ ZALICZKI, OK 1500ZŁ - I TO ZGODNIE Z PRAWEM - A PÓŹNIEJ NIE UDZIELAĆ NIKOMU KREDYTU POPRZEZ SZUKANIE NA KLIENTA JAKIEGOŚ HAKA".
"MY TYLKO ZBIERAMY ZALICZKI, NIE WYPŁACAMY NIKOMU ŻADNYCH KREDYTÓW" - tak mi powiedzieli prosto w oczy !!!
Nicky

Postprzez tata » Wt wrz 20, 2011 10:13 pm

Zostaw tej człowieka spokojne . Ponad 20 podobno firmy w Polsce. Działają w podobno sposób jak Infinity, dlaczego tylko on ma problemu i zarzutów? Zadne inny prezes firmy nie maja podobno problemu. Jestem obcekrajowce jak john i wiem co dzieje w Polsce. Akurat znam jej żona lub była żona Renata Phillips, ona pracowała w podobno firma - Skarbiec ponad 2 lata i co? prezes tej firma lub inne prezes w podobno firma nie mają problemów lub zarzutów. Akurat znam i pisałem do kobieta która używa eliz74@onet.pl ona jest siostra była żona dla tej John, ona też jest w jej sposób oszust . Pracowała w firma ubezpieczonowy i citybank i oszukała ludzi. Teraz pisała w tej portal przeciwko tej człowieka dlatego on już nie jest z jej siostra. Byłem w jej ślub, tej John był świadek. Na prawda daj mu spokój ,
tata

Postprzez raija » N wrz 25, 2011 12:07 pm

Dzień dobry,
jestem dziennikarką Telewizji POLSAT i przygotowuję trzeci już reportaż o działalności firmy INFINITY Polski Dom Finansowy. Tym razem poszukujemy ofiar matrymonialnych Johna P. (prezesa firmy) z uwagi na groźbę zarażenia ich poważną chorobą. Proszę o kontakt na numer +48692169790 lub na maila: azalewska@polsat.com.pl.
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Zalewska
raija

Postprzez zadowolona klientka » So paź 15, 2011 12:38 pm

Czytalam forum... Przerazilam sie.
Ale z racji mojej ciezkiej sytuacji musialam zaryzykowac liczac ze jak bede czytac po trzy razy wszystko co mi dadza, nie zostane oszukana.
Pan byl bardzo mily i uprzejmy, zdziwilo go ze prosilam o przetlumaczenie KAZDEGO zdania w umowie. Siedzielismy w biurze godzine i zdecydowalam sie podpisac umowe.
Wplacilam 5tys zlotych po zapoznaniu sie z dokumentem. Dostalam po 12 dniach weksel, wraz z propozycja innych zabezpieczen, bardzo sie przestraszylam poniewaz na warunkach nie zostalam poinformowana ze bede musiala dostarczyc dwa zabezpieczenia. Przyjechalam ze wszystkim co mi przyslali do biura Infinity, bylam przerazona. Ale ten sam czlowiek co mnie obslugiwal dodal pismo by weksel byl jedynym zabezpieczeniem pozyczki. Po paru dniach dostalam pismo ze moja prosba zostala rozpatrzona pozytywnie i ze mam sie spodziewac pieniedzy w terminie (i tu byla podana data).
Uwazam ze szanowni Panstwo przesadzacie. Milo wspominam wspolprace z Infinity i dziekuje za poswiecony mi czas temu mlodemu czlowiekowi.

Pozdrawiam, Renata G.
zadowolona klientka

Postprzez x » Wt gru 13, 2011 1:25 am

Pani Renata G. napisała, że "ma się spodziewać pieniędzy" ale czy je ostatecznie otrzymała? Tej informacji już nie podała.
Ja byłam na szkoleniu firmy, bo miałam tam pracować jako pomoc biurowa i na wspomnianym szkoleniu od razu mi powiedziano, że praca moja ma polegać na wyłudzeniu od ludzi bezzwrotnej zaliczki (w wysokości od 1000zł) i nie udzieleniu żadnego kredytu pod rożnymi pretekstami, czyli na zwyczajnym oszukiwaniu ludzi. To jednak praca nie dla mnie.

Pozdrawiam, Uczciwa
x

Re: INFINI modelki London

Postprzez Arleta » Śr lut 08, 2012 10:15 pm

Witam teraz dopiero to sie przerazilam. mieszkam w anglii i znalazlam ogloszenie na polskim portalu ze finma infiniti szuka nowych modelek. wyslalam pare fotek i dostalam zaproszona do Londynu. pokazalam moje portfolio i okazalo sie nieprofesjonalne, zaproponowano mi sesje za 390f ktore zaakceptowalam po 2 dniach zadzwoniono do mnie z gratulacjami i zaproszeniem do Londynu na kolejne spotkanie, i znowu musialam zaplacic 190f za wywolaniw 8 zdjec . portfolio ktore mi zrobiono jest okropne sesja trwala 40 min mialam swoje suknie, ale fotograf tak sie spieszyl, po mnie weszla nastepna kobieta ale z dzieckiem, wiele osob bylo z dziecmi rownierz w pierwszy dzien kiedy pojechalam pierwszy raz na spotkanie. zapytalam kiedy moge sie spodziewac pierwszego zlecenia kobiety odpowiedzialy ze zaznacza w aktach ze pilnie szukam pracy. nie podpisalam zadnej umowy ,dostalam tylko pokwitowania wplaty. obecnie czekam juz 2 tydzien na wiadomosc emeil na razie bez rezultatu, czy to ten sam czlowiek, jesli tak to jak uchronic innych i odzyskac kase? pozdrawiam Arleta Smolko ------------://----------.Arleta.co.uk
Arleta

Postprzez Arleta » Pt lut 24, 2012 3:32 am

Witam

szukam wspolnika do biznesu tylko powazne oferty oczywiscie Anglia ----------.arleta.co.uk
Arleta

Postprzez madzia » Pt maja 18, 2012 12:41 am

Znalazłam ogłoszenie o "dobrej pożyczce" w Fakcie. Pomyślałam - tępią tyle oszustw, zła, na pewno sprawdzają reklamodawców.
Dziennik z największą ilością czytelników nie będzie zabiegał o byle kogo. No to pojechałam do Bydgoszczy (ul.Długa albo jak kto
woli Pod Blankami) po pożyczkę. Chciałam spłacić kredyt z wysokimi ratami. Tu w czasie rozmowy okazało się, że raty będą niższe
więc wypełniłam tzw. umowę wstepną, która miała przynieść decyzję na tak lub nie. Po chyba 2 tygodniach jest decyzja: : pożyczka przyznana. Mam jednak wpłacić 1500.-zł. Pożyczyłam, zawiozłam, wpłaciłam i w ciągu 14 dni miały być pieniądze.
Bank poinformowałam, że nie będę wpłacać kolejnej raty, bo za 2 tygodnie wpłacę całość. A DALEJ JUŻ - ZNACIE TO? ZNAMY !!!
KOLEJNE WARUNKI - NIE DO SPEŁNIENIA. NAPISAŁAM PISMO O ZWROT WPŁATY. A KUKU, PANIE KRUKU. ZERWAŁAŚ UMOWĘ - GDYBYŚ BYŁA CIERPLIWA I SPEŁNIŁA WYMOGI - TO TEŻ CZEKAŁABYM NA COŚ CO NIE CHCE PRZYJŚĆ. NIE KUPUJĘ I NIE CZYTAM JUŻ
FAKTU A SPŁATA POŻYCZONYCH 1500 ZŁ. WLECZE SIĘ ZA MNĄ JUŻ MIESIĄCAMI. NIECH ICH SZLAG TRAFI ZA TE PODŁOŚCI.
ZABRZMI TO PODLE (ONI TYLU WYRZĄDZILI PODŁOŚĆ) ALE NIECH ŚLAD PO NICH JAK PO EICHMANIE(SS) NIE POZOSTANIE.

Ostatnio przesunięty w górę Pt maja 18, 2012 12:41 am przez: Anonymous.
madzia

Poprzednia strona

Powrót do Jak otrzymać kredyt bez bik ze złą historią kredytową