Provident opinie

W tym dziele opisujemy różne instytucje oraz banki i produkty przez nie sprzedawane. Zachęcamy do wydawania opinii dla wiadomości innych ludzi w sieci.

Provident opinie

Postprzez peraca » So lip 11, 2015 6:45 pm

witam
Chciałbym zacząć prace w providencie i moje pytanie to ile u nich można zarobić, czy warto sobie zaprzątać głowę i czy można u nich zarobić. Słyszałem wiele rzeczy o tej firmie i trudno podjąć decyzje, najlepiej jak by ktoś się wypowiedział co tam pracuje :).

za odpowiedz z góry dziekuje
peraca

Reklama

Re: Provident opinie

Postprzez klient » Śr lip 22, 2015 12:06 pm

ja tam brałam pożyczkę i trochę drogo wyszło. Niby mają możliwość aby wpłacać im na konto ale przedstawiciel powiedział ze to nie działa i trzeba jemu wpłacać co tydzień ratę. Z tym ze jak jemy się wpłaca to drożej wychodzi niż na konto bankowe. ale cóż zrobić jak nikt nie da pozyczki to jedynie wyjscie to provident z dostawą do domu zostaje.
co do pracy to nie wiem ile można tam zarobić ale sądzę zę dość sporo bo pożyczka z dostawą do domu kosztuje sporo
klient

Re: Provident opinie

Postprzez Agiel » Śr wrz 14, 2016 7:11 pm

Ciekawą reklamę sobie zrobili w TV niedawno. Tylko klika 4.44% ale obok jest podane już RRSO ponad 130%

Ostatnio przesunięty w górę Śr wrz 14, 2016 7:11 pm przez: Anonymous.
Agiel

Powrót do Opinie o bankach i innych instytucjach