Opinie o Aasa

W tym dziele opisujemy różne instytucje oraz banki i produkty przez nie sprzedawane. Zachęcamy do wydawania opinii dla wiadomości innych ludzi w sieci.

Re: Opinie o Aasa

Postprzez Rzecznik Aasa. » N lut 22, 2015 9:53 pm

Koleś napisał(a):Kawusia, bo ty miałaś widzę z nimi stycznośc, jak wyglądają u nich formalności? Długo to trwa?

Rekomenduję zakładkę "Pytania i odpowiedzi" na naszej stronie (adres w poprzednim poście). Znajdzie w niej Pani szczegółowe informacje na temat formalności oraz procedur przyznawania pożyczki.

W przypadku wątpliwości zapraszam - chętnie pomogę.

Pozdrawiam,
Rzecznik marki Aasa
Rzecznik Aasa.

Reklama

Postprzez Mirrel » Pn lut 23, 2015 9:02 am

Weszłam na tą stronę i co mnie zaskoczyło w kalkulatorze jest opcja malejących rat. To jakiś błąd na stronie, czy faktycznie raty przy tej pożyczce są malejące? Jeśli chodzi o oprocentowanie to całkiem przyzwoitę jak na pozabankową pożyczkę. Na pewno to przemyślę jeśli będę potrzebowała zastrzyku gotówki.
Mirrel

Postprzez Rzecznik Aasa. » So lut 28, 2015 11:39 pm

Nie, nie ma mowy o błędzie na stronie. Oferujemy pożyczkę w systemie rat malejących.
Jeżeli ma Pani jeszcze jakieś wątpliwości - zapraszam, chętnie pomogę w ich rozwianiu.

Pozdrawiam,
Rzecznik marki Aasa
Rzecznik Aasa.

Postprzez alan » Cz mar 05, 2015 12:49 pm

Wszedłem na strone i widziałem ofertę, kosztami mi ona bardzo odpowiada, ale niezbyt ufam jednak pożyczkom przez neta. Czy jest możliwość wzięcia u was pozyczki stacjonarnie? Jeśli tak to proszę o jakieś info.
alan

Postprzez Rzecznik Aasa. » Pt mar 20, 2015 3:22 am

Oczywiście, jest możliwość wnioskowania o pożyczkę stacjonarnie. W posiadaniu naszych ofert offline pozostają agenci Fines i Kredytum. W sprawie szczegółów należy kontaktować się bezpośrednio z nimi. Służę pomocą w przypadku dalszych pytań.

Pozdrawiam,
Rzecznik marki Aasa
Rzecznik Aasa.

Postprzez klient zadowolony » So sie 22, 2015 12:48 am

polecam super produkt

Ostatnio przesunięty w górę So sie 22, 2015 12:48 am przez: Anonymous.
klient zadowolony

Poprzednia strona

Powrót do Opinie o bankach i innych instytucjach