Opinie o Aasa

W tym dziele opisujemy różne instytucje oraz banki i produkty przez nie sprzedawane. Zachęcamy do wydawania opinii dla wiadomości innych ludzi w sieci.

Opinie o Aasa

Postprzez Koleś » N lis 23, 2014 11:11 pm

Chciałbym się dowiedzieć z opinii innych co nieco o Aasa, w jaki sposób udzielają kredytu, na jaki czas, i co najważniejszy - czy jest to firma wiarygodna.
Koleś

Reklama

Re: Opinie o Aasa

Postprzez kawusia » Cz sty 15, 2015 1:13 pm

Witam,
jestem na bieżąco, więc postaram się odpowiedzieć na pytania :) Moim zdaniem firma jest wiarygodna, poczytałam trochę opinii w necie. Pożyczkę u nich braliśmy przed świętami, można wziąć max.2000 zł na 6-18 m-cy (polecam ten dłuższy wariant, bo opłaty różnią się nieznacznie, a chyba łatwiej spłacać niższe raty). Wysokość raty jest znana od razu, nie mają ukrytych kosztów, umowę przywozi kurier, po podpisaniu pieniądze wpływają na konto. To tyle, jakbyś miał pytania to pisz, postaram się tu zaglądać :)
kawusia

Postprzez Sceptyczny » Cz sty 29, 2015 12:52 pm

Etam, pewnie mają zabójcze odsetki jak wszystkie takie firmy. Już bym wolał pożyczyć od rodziny.
Sceptyczny

Postprzez Koleś » So sty 31, 2015 2:07 pm

Nie tam, odsetki mają rozpisane na stronie i nie jest jeszcze tak źle. Bardziej mnie interesuje od takiej strony czy nie ma jakichś opłat wyskakujących jak się już weźmie pożyczkę. Wiesz o co kaman.
Koleś

Postprzez Rzecznik Aasa. » N lut 01, 2015 9:00 pm

Dobry wieczór,

Pozwoli Pan, że rozwieję jego wątpliwości. W Aasa nie ukrywamy opłat. Koszty pożyczki znane są Klientowi od początku i opisujemy je szczegółowo w umowie. Podane koszty nie zmieniają się w trakcie trwania pożyczki. Jeżeli ma Pan jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty - służę pomocą.

Pozostaję do dyspozycji,
Rzecznik marki Aasa
Rzecznik Aasa.

Postprzez Koleś » Śr lut 04, 2015 6:15 pm

A gdzie mogę zapoznać się szczegółowo z kosztami pożyczki? Jakie macie oprocentowanie? I co najważniejsze, ile trwa przyznawanie pożyczki?
Koleś

Postprzez kawusia » Pt lut 06, 2015 1:33 pm

Z rodziną to najlepiej na zdjęciu się wychodzi ;)

Co do aasa to słyszałam, że jest najtańszym produktem na rynku, chociaż nie porównywałam ze wszystkimi dostępnymi, bo ich oferta wydała mi się na tyle rozsądna i bezpieczna, ze się skusiłam.
kawusia

Postprzez Koleś » Cz lut 12, 2015 10:07 am

Kawusia, bo ty miałaś widzę z nimi stycznośc, jak wyglądają u nich formalności? Długo to trwa?
Koleś

Postprzez kawusia » Wt lut 17, 2015 8:31 am

Tak, braliśmy u nich pożyczkę przed świętami. Wszystko poszło bardzo sprawnie, wniosek, wstępna decyzja jeszcze tego samego dnia. Potem kurier dostarczył umowę i następnego dnia kasa na koncie.

I przy okazji pytanie do Rzecznika, czy można się starać u Państwa o kolejną pożyczkę, jeśli nadal spłacam poprzednią?
kawusia

Postprzez Rzecznik Aasa. » N lut 22, 2015 9:50 pm

Koleś napisał(a):A gdzie mogę zapoznać się szczegółowo z kosztami pożyczki? Jakie macie oprocentowanie? I co najważniejsze, ile trwa przyznawanie pożyczki?

Z kosztami pożyczki może się Pan zapoznać na naszej stronie internetowej https://----------.asakredyt.pl. Znajdzie Pan na niej wygodny kalkulator pozwalający na dokonanie symulacji dla różnych kwot i w różnych terminów spłaty. Na tej samej stronie rozpisaliśmy pełne koszty pożyczki, w tym oprocentowanie, które wynosi 9% (stopa stała). Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymują Państwo zwykle jeszcze tego samego dnia.

Pozostaję do dyspozycji w przypadku dalszych pytań bądź wątpliwości.

Pozdrawiam,
Rzecznik marki Aasa
Rzecznik Aasa.

Następna strona

Powrót do Opinie o bankach i innych instytucjach