Wonga com opinie

W tym dziele opisujemy różne instytucje oraz banki i produkty przez nie sprzedawane. Zachęcamy do wydawania opinii dla wiadomości innych ludzi w sieci.

Wonga com opinie

Postprzez kazik » Śr cze 11, 2014 11:14 pm

witam mam 66 lat i potrzebuje pożyczyć 600 zł czy ktoś może napisać czy firma wonga udzieli mi pożyczki/
czy nie oszukują ?

ppozdrawiam
kazik

Reklama

Re: Wonga com opinie

Postprzez kamilos678 » Wt lut 03, 2015 10:42 am

Jak najbardziej udzieli ci pożyczki po prostu się tam zarejestruj i jeżeli masz czysty BIK to nie powinno być problemu
kamilos678

Postprzez SowaFinansowa » N mar 08, 2015 5:35 am

Nie spotkałem się jeszcze z tym, aby firma Wonga kogokolwiek oszukała. Koszt pożyczki to tylko 10zł, a opinie o nich możesz także znaleźć w tym miejscu.
SowaFinansowa

Postprzez Marekk » Śr kwi 08, 2015 5:12 am

kazik napisał(a):witam mam 66 lat i potrzebuje pożyczyć 600 zł czy ktoś może napisać czy firma wonga udzieli mi pożyczki/
czy nie oszukują ?

ppozdrawiam

Ostatnimi czasy wonga coś niechętnie udziela pożyczek (system weryfikacji wstępnej chyba zaostrzyli). Jeśli jeszcze jesteś w potrzebie to są inne opcje po za wongą. Zobacz ten - chwilowki.proranking.pl ranking chwilówek i wybierz coś o podobnych parametrach.
chwilowki.proranking.pl - Chwilówki Ranking TOP 14
konta-osobiste.proranking.pl - Konta Osobiste Ranking TOP 10
lokaty.proranking.pl - Lokaty Ranking TOP 20
Marekk

Postprzez zuzia.gola » Pn maja 18, 2015 5:43 pm

Przed podjęciem decyzji warto zapoznać się ze szczegółami oferty, zapisami umowy. Najlepiej poczytać co nieco o chwilówkach i porównać kilka ofert, tych najbardziej zaufanych instytucji na np ------------://edeluxe.pl - aktualne propozycje banków i parabanków ze szczegółami ofert, aktualizowane na bieżąco.
zuzia.gola

Postprzez Kredytony » Wt maja 19, 2015 7:21 am

Myślę że nie będzie tutaj żadnego problemu z udzieleniem pożyczki. Mieścisz się w górnej granicy przedziału wiekowego określonego przez ten parabank do przyznania chwilówki. Jeśli nie jesteś wpisany do biku to powinieneś dostać chwilówkę. Więcej o wonga możesz znaleźć tutaj ------------://kredytony.pl/chwilowki-przez-internet/wonga opinie też tam są.
Kredytony

Postprzez finmmmmm » Cz maja 21, 2015 6:40 am

finmmmmm

Postprzez Gość » So cze 13, 2015 8:03 am

pożyczki
pożyczki
pożyczki
chwilówki
chwilówki
chwilówki
kredyty
kredyty
kredyty
szybko
przez internet
------------://----------.fin market.pl/
pożyczki
pożyczki
pożyczki
chwilówki
chwilówki
chwilówki
kredyty
kredyty
kredyty
szybko
przez internet
Gość

Postprzez Agiel » Wt lip 26, 2016 10:10 pm

kamilos678 napisał(a):Jak najbardziej udzieli ci pożyczki po prostu się tam zarejestruj i jeżeli masz czysty BIK to nie powinno być problemu

A nie ma jakiegoś ograniczenia wiekowego do 65? Tzn. nie wiem, ale często są jakieś ograniczenia do 65, 67 itp.

W sumie są względnie dobre opinie o Wonga
------------://...blogspot.com/2016/05/wongapl-opinie-pierwsza-pozyczka-1500-z.html

Wonga.com ma opinię dość wymagającej firmy z tego co wiem. Skrupulatnie weryfikują wnioski, to nie wiem czy tak łatwo tam dostać pożyczkę. Co do BIK to tak jak z bankami, łatwiej dostać kredyt/pożyczkę jak się jednak ma jakieś wpisy w BIK ze spłaconymi już wcześniej kredytami, niż jak się ma czyste konto.
Ostatnio edytowano Wt lip 26, 2016 10:22 pm przez Agiel, łącznie edytowano 1 raz
Agiel

Postprzez Agiel » Pt wrz 02, 2016 2:17 am

Tu jeszcze znalazłem artykuł w tym samym serwisie tam komentarzach jest więcej opinii o Wonga ------------://...blogspot.com/2015/03/wonga-pozyczki-opinie-internetowe.html

O Wonga można znaleźć sporo wypowiedzi w necie, jedne lepsze inne gorsze jak w przypadku wszystkich firm tego typu. Ja korzystałem tylko z tej za 10 zł i było ok, co do kolejnych już normalnie płatnych to nie mogę się wypowiedzieć, ale wydaje mi się, że jak ktoś skorzysta z pierwszej za 10 zł to to jest całkiem dobra pożyczka, pod warunkiem, że ją spłacimy w terminie, każdy ma chyba swój rozum i wie co robi i widzi symulację.

Ostatnio przesunięty w górę Pt wrz 02, 2016 2:17 am przez: Anonymous.
Agiel

Powrót do Opinie o bankach i innych instytucjach