Nobilon jako pracodawca

W tym dziele opisujemy różne instytucje oraz banki i produkty przez nie sprzedawane. Zachęcamy do wydawania opinii dla wiadomości innych ludzi w sieci.

Re: Nobilon jako pracodawca

Postprzez dizajka » Cz lis 20, 2014 1:21 pm

no ja właśnie szukam pracy w okolicach Włocławka i zastanawiam się, czy miałabym szansę w tym Nobilonie... pracowałam wcześniej w branży finansowej więc może i tu by się udało...
dizajka

Reklama

Postprzez zuzaa » Wt gru 16, 2014 11:06 pm

dizajka napisał(a):no ja właśnie szukam pracy w okolicach Włocławka i zastanawiam się, czy miałabym szansę w tym Nobilonie... pracowałam wcześniej w branży finansowej więc może i tu by się udało...

myślę, że jeśli masz doświadczenie w branży finansowej, to na pewno dostaniesz tą pracę :)
zuzaa

Postprzez krecik » So sty 10, 2015 5:02 am

nobilon jako pracodawca bardzo w porządku, zaproponowali mi dobre warunki, praca też do najcięższych nie należy, tylko dużo się gada :D ogólnie jak najbardziej na plus
krecik

Postprzez szelka » Cz lut 26, 2015 7:39 pm

no to dobrze, warto trzymać się takiej pracy. ja miałam swoją przygodę z Nobilonem, wiele tam się nauczyłam ale wyjechałam z miasta i musiałam zrezygnować:)
szelka

Postprzez Rafa » So mar 21, 2015 4:05 pm

Praca w nobilon jest opłacalna i nie mówie tu tylko o wypłacie. Ja poznałem tu mase super. Ale najważniejsze przynajmniej dla mnie jest to że praca ta pozwala mi się samorealizować
Rafa

Postprzez Fabian » Cz kwi 16, 2015 6:49 pm

Nobilon jest dobrym pracodawcą. Wypłatę zawsze dostawałem na czas. Można było całkiem nieźle zarobić dzięki systemowi premiowemu. Była to moja pierwsza praca i dobrze ją wspominam wiele się nauczyłem.
Fabian

Postprzez Patryk » Śr maja 13, 2015 4:40 pm

Jak dla mnie świetna praca. Ciągły kontakt z ludźmi i możliwośc rozwoju.
Patryk

Postprzez michu » So cze 13, 2015 8:02 am

Jako pracodawca są OK, warto zapytać na początku o wszystko i każdy będzie zadowolony. Ja pracuję u nich kilka lat i nie narzekam bo robię to co lubię.
michu

Postprzez Kamil » N cze 21, 2015 10:26 am

Świetna praca zwłaszcza na początek żeby zdobyć doświadczenie. Byłą to moja pierwsza praca i jestem zadowolony że własnie tam rozpocząłem moją "kariere" ;)
Kamil

Postprzez Ania » Pt cze 26, 2015 6:23 pm

Pracowałam tam przed ciążą praca jak każda inna trzeba pracować za darmo pieniędzy nie dają ale też nie oszukują
Ania

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie o bankach i innych instytucjach