Nobilon jako pracodawca

W tym dziele opisujemy różne instytucje oraz banki i produkty przez nie sprzedawane. Zachęcamy do wydawania opinii dla wiadomości innych ludzi w sieci.

Nobilon jako pracodawca

Postprzez Raku » Wt maja 13, 2014 8:27 am

Cześć wszystkim!
Mógłby ktoś zorientowany w temacie, najlepiej pracownik, czy były pracownik, wypowiedzieć się na temat warunków pracy w Nobilonie? Chciałbym rekrutować, bo widzę, że potrzebują ludzi. Słyszałem, że mają ciekawy system premiowy, ale chciałbym jeszcze się dowiedzieć co nie co z pierwszej ręki. Z góry dziekuje za odp.
Raku

Reklama

Re: Nobilon jako pracodawca

Postprzez Maciek77 » Śr maja 28, 2014 3:45 pm

Cześć! Mają faktycznie system premiowy, ale nie wiem jakie są stawki w tej chwili. Ludzi faktycznie mogą potrzebować, bo jakiś czas temu planowali otwarcie nowych biur i ekspansje na cały kraj. Jeśli chodzi o samą firmę, to nie dała o sobie negatywnie znać, nie było żadnych afer czy awantur z jej udziałem, kliencie się nie skarżą, więc wydaje się być solidnym i poważnym graczem. A na tym rynku, to jednak jakaś sztuka :). Trzymam kciuki i pozdrawiam, Maciek
Maciek77

Postprzez nafroncie » Cz cze 12, 2014 12:20 am

Pracuje ponad 8 miesięcy w Nobilonie i nie narzekam. Praca całkiem znośna.
nafroncie

Postprzez Crollii » Pt lip 25, 2014 3:48 pm

Nom nie jest źle jakiś cudów też nie ma ale nie można narzekać. Tak że polecam jak najbardziej jeśli ktoś ma możliwość pracy u nich.

Postprzez Sovija » Pt sie 22, 2014 8:17 am

pracuje od niedawna w firmie Nobilon, ale jako kobieta uważam, że to super praca dla pań.
Kobiety są bardziej wygadane i mają większą siłę przebicia.Lubię tą pracę bo daje duże
możliwości rozwoju.A firma na rynku jest już siedem lat i cały czas poszerza swój obszar
działalności.Jak dla mnie firma jest OK.
Sovija

Postprzez Rubens » Pn sie 25, 2014 7:38 pm

też pracuje w Nobilonie i nie powiedziałbym, że to tylko praca dla kobiet.
W zasadzie to dla tych co są mocno wygadani.Jako facet lubię tą prace,
bo mi taka odpowiada.No i przede wszystkim świetna atmosfera, co
nie zawsze się zdarza.
Rubens

Postprzez Greguś » Pn wrz 08, 2014 6:11 pm

To prawda, że gadane to trzeba mieć w tej pracy, ale jak ktoś lubi gadać, tak jak ja to sama przyjemność i jeszcze Ci za to płacą :P Nie narzekam na warunki w tej firmie. Fajnie tam jest.
Greguś

Postprzez podrick » Pn paź 06, 2014 2:37 pm

racja, ja zawsze lubiłem gadać z ludźmi, a teraz robię karierę w nobilonie :D btw. bardzo dobry pracodawca
podrick

Postprzez jabba » So lis 01, 2014 5:46 am

W nobilonie jest ok, klarowne warunki, no i przede wszystkim zdrowa atmosfera w pracy, a dla mnie to bardzo ważne.
jabba

Postprzez Północnica » Wt lis 18, 2014 3:32 pm

Praca na plus. Można zarobić, premie są, kierownictwo, przynajmniej w moim oddziale jest ok.
Północnica

Następna strona

Powrót do Opinie o bankach i innych instytucjach