opinie wonga.com

W tym dziele opisujemy różne instytucje oraz banki i produkty przez nie sprzedawane. Zachęcamy do wydawania opinii dla wiadomości innych ludzi w sieci.

opinie wonga.com

Postprzez wonga » N gru 08, 2013 8:32 pm

Witam
proszę o komentarze na temat pożyczek Wonga.com.
wonga

Reklama

Re: opinie wonga.com

Postprzez klientka111 » N gru 08, 2013 8:33 pm

wszystko ok, decyzja szybka i bez problemu dostałam 600 zl :D
klientka111

Postprzez jajajaj » Pt sty 31, 2014 9:45 pm

ja dostałem 750 zł również szybko. ale ten formularz do zgłoszenia jest zbyt długi ni
jajajaj

Postprzez zgłoszenie » Pt lip 25, 2014 12:18 pm

Dlatego polecam brać pożyczki w Wonga przez stronę KUKUS.pl - tam macie szybkie formularze zgłoszeniowe.
Co sądzicie?
zgłoszenie

Postprzez martino » Wt cze 16, 2015 3:18 pm

Oprocentowanie pożyczek ma wonga super wysokie.
martino

Postprzez ragnos51 » Pn lip 27, 2015 1:09 pm

Z tymi chwilówkami polecam uważać. Nie ma czegoś takiego jak pożyczka za darmo albo za grosze. Pożyczkodawca musi zarobić na transakcji.

Postprzez Kocjan » Cz paź 29, 2015 1:59 pm

znajomy korzystał i też sobie chwali. Osobiście odpukać nie musiałem jeszcze brać ale jak będę musiał to pewnie skorzystał z tej firmy bo wiem jak to wygląda - sprawdzone jest
Kocjan

Postprzez sisi » So lis 14, 2015 4:33 pm

Za pierwszą pożyczkę jest 10 zł, wiec nie jest to dużo i potwierdzam, że nie było żadnych ukrytych, dodatkowych opłat. nie ma co się bać.
sisi

Postprzez bengal » Wt lis 17, 2015 11:56 am

A pożyczkę trzeba spłacić na raz czy można po trochu?
bengal

Postprzez oewonga » So lis 21, 2015 11:15 am

Kocjan napisał(a):znajomy korzystał i też sobie chwali. Osobiście odpukać nie musiałem jeszcze brać ale jak będę musiał to pewnie skorzystał z tej firmy bo wiem jak to wygląda - sprawdzone jest

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com pragnę przekazać, że maksymalna kwota pierwszej pożyczki w naszej firmie wynosi 1500 zł, a jej koszt to 10 zł. Pożyczka udzielana jest na okres aż do 60 dni. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.com. Dodam, że decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 30 70 599* lub skorzystania z chata na naszej stronie wonga.pl/live_chat?utm_source=mileniumnet

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Następna strona

Powrót do Opinie o bankach i innych instytucjach