pożyczka vivus opinie

W tym dziele opisujemy różne instytucje oraz banki i produkty przez nie sprzedawane. Zachęcamy do wydawania opinii dla wiadomości innych ludzi w sieci.

pożyczka vivus opinie

Postprzez admin » Śr gru 05, 2012 12:27 am

Prosze o wypowiedzi osób co brały pozyczki w tej firmie.
czy wszystko przebiegło ok
Jakie mają koszty.
co sprawdzają.
admin
Administrator

Reklama

Re: pożyczka vivus opinie

Postprzez klio » Śr sty 23, 2013 11:11 am

swietna firma polceam
dają na dowód i pierwsza pożyczka za darmo.

ale sprawdzają bazy
klio

Postprzez hadriya9091 » Pn sty 28, 2013 11:21 am

dostałam bez problemu, polecam i warto zauważyć że jest parę złotych tańsza niż większość innych
Hadriya
hadriya9091

Postprzez RysioR » Pt lut 08, 2013 7:10 pm

No tak, przekonałem się o tym, że sprawdzają. Mój kolega dostał pożyczkę i mi polecił, ale jak mnie sprawdzili, to odmówili. Pozytywnie o Vivus piszą też tu.
RysioR

Postprzez Witek » Cz kwi 04, 2013 12:40 pm

Dostałem dzisiaj pożyczkę VIVUS bez wychodzenia z domu w wysokości 1000 zł , a wniosek składałem tutaj : ------------://finanse.chwiloweczka.pl/pozyczki-pozabankowe.html
Witek

Postprzez kliento » Pt maja 03, 2013 4:17 pm

polecam zajebiosta oferta.
kliento

Postprzez endro » Wt lip 16, 2013 10:20 pm

Wczoraj brałem vivusa w Punkcie Kredytowym w TGG we Wrocławiu. Wszystko git majonez i najwazniejsze - za darmo. Polecam
endro

Postprzez zadowolony » So wrz 28, 2013 4:43 pm

swietna firma, bardzo miła obsługa , polecam obsługę w koszalinie jak jesteś z koszalina
zadowolony

Postprzez Klient » Pn lis 04, 2013 4:18 pm

Witam,potwierdzam ,że firma Vivus dotrzymała słowa danego w reklamie.Szybki kontakt,szybka decyzja, 1.200 na koncie do godziny,oczywiście skorzystałem z opcji promocyjnej.Jeśli firma tak będzie działać jak zaczyna,to wróżę szybką,ba błyskawiczna karierę na rynku i naprawdę spory sukces.Kontakt z pracownikami bardzo dobry ,wszystko załatwiane szybko i profesjonalnie.Polecam wszystkim
Klient

Postprzez lechu » N lut 01, 2015 10:35 pm

Polecam firme vivus, szybko i bez formalności i do tego za darmo otrzymałem pozyczkę w 15 nminut. z przelewem na konto:)
do tego mają jakoś loterie może uda mi się zgarnąc 10 tys :)
lechu

Następna strona

Powrót do Opinie o bankach i innych instytucjach