pożyczka z AXCESS financial opinie?

W tym dziele opisujemy różne instytucje oraz banki i produkty przez nie sprzedawane. Zachęcamy do wydawania opinii dla wiadomości innych ludzi w sieci.

pożyczka z AXCESS financial opinie?

Postprzez Darek 3city » Cz lut 23, 2012 12:50 am

Witam,
Czy mogę prosić o opinię o tej firmie?

nazwa brzmi AXCESS FINANCIAL

Nie ma żadnych informacji a dostaliśmy dzisiaj ofertę w biurze kredytowym i zastanawiam się czy to nie jakieś oszustwo?
Zostałem już oszukany przez skarbca i teraz nie wiem co to za dziwoląg tym razem który nie ma żadnych informacji nawet w internecie.
Dają niby chwilówki 1500 zł.

Proszę o pilne info

Darek
Darek 3city

Re: pożyczka z AXCESS financial opinie?

Postprzez Ewa » Cz lut 23, 2012 11:24 am

Znalazłam takie coś:

Jestem pani Linda Albert Access Financial Limited, dajemy pożyczki dla osób indywidualnych i współpracy instytucje, a jej między 2000 EUR i 30, 000, 000.00 EUR na stopę procentową w wysokości 3 procent, czas do uzgodnienia przez naszych klientów.

Więcej informacji na temat kredytu, prosimy o kontakt z Sir Richard Collins

Dzięki i Bóg wam błogosławi.
Pani Linda Albert

------------://----------.anonseogloszenia.pl/ogloszen ... irmy_firme

czyli ja bym się trzymała z daleka
Ewa

Postprzez aaa » Cz lut 23, 2012 1:33 pm

niezły numer, jest tego więcej:

------------://uslugi.hiperogloszenia.pl/pozycz ... -3-oferta/

to znowu jakieś murzyńsko nigeryjskie pomysły
aaa

Postprzez leon » Pt lut 24, 2012 1:48 am

to na pewno nigeryjskie bambusy zdala od tego !!!!!!!!!!!!!
leon

Postprzez dolores » Pt lut 24, 2012 10:30 pm

uwaga firma taka jest w polsce zarejestrowana AXCESS FINANCIAL POLAND sp zoo, pewno to jest coś podobnego do skarbca dobrapożyczka uwaga na tą firmę jest podejżana
dolores

Postprzez marta » Wt lut 28, 2012 10:16 am

Firma istnieje w Polsce od grudnia 2011 a od stycznia 2012 zaczęła sprzedaż swoich produktów. Trudno powiedzieć czy to przekręt czy nie ... Siedziba firmy znajduje sie w USA , działa również w europie. Szersze informacje o firmie znaleść można na stronie głownej Axscess Financial.com
marta

Postprzez ed » Śr lut 29, 2012 3:39 am

lepiej się trzymać z daleka od firm pożyczających 30 milionów euro na 3% hahaha.........................................

to dla idiotów jak media markt...
ed

Postprzez danek » Śr lut 29, 2012 3:47 am

taaaaaaaa widać odrazu że to nigeria, czarne bambo co w afryce mieskzają i dają na 3 % rocznie ................. zaraz biorę i na lokate wpłacam bo się to opłaca
danek

Postprzez marta » Pt mar 02, 2012 9:31 am

... a wy myślicie , ze banki to niby święte?
też żerują na kliencie, niby 0% prowizji i oprocentowana a tak naprawdę wszystko wliczone jest w kredyt ha!
Firma ta o której mowa a bank niczym się nie różni jeśli chodzi o koszta, jakby bank sam udzielał chwilówek sam by narzucił drakońskie oprocentowanie !!!
marta

Postprzez ali baba » Pt mar 02, 2012 5:12 pm

Marto przeczytaj co piszemy i wtedy pisz... Firmy oszuści piszą, że niby ich pożyczki są tanie... bardzo tanie i dużo tańsze od bankowych tyle, że nikt takiej pożyczki nie dostał a przychodzą raty do spłaty alby jakies opłaty z góry.
Jak ktoś tu napisał pożyczka na 3% jest bardzo podobna do pożyczki "dobra pożyczka skarbiec" poszukaj na forum, tyle, że są tysiące oszukanych przez takie firmy a pożyczki na oczy nikt nie widział.
Wyłudzają informacje, później je albo sprzedają albo niewiadomo co robią a tobie przychodzą jakieś długi albo opłaty.
Zobacz wątek o "dobrej pożyczce", gdzies jest na tym forum
ali baba

Następna strona

Powrót do Opinie o bankach i innych instytucjach