Kredytum.pl opinie

W tym dziele opisujemy różne instytucje oraz banki i produkty przez nie sprzedawane. Zachęcamy do wydawania opinii dla wiadomości innych ludzi w sieci.

Re: Kredytum.pl opinie

Postprzez jarosław z Torunia » Cz kwi 24, 2014 10:19 pm

wszystko jak w najleszym porządku prowizja ok jak sobie wyneegocjujesz odpowiednio. Szkoda że nie płaca jak kiedyś na każde żądanie mam nadzieje że to kiedyś się zmnieni.
ale i tak na dzień dzisiejszy polecam bardzo ostatnio poprawiła się obsługa infolini dla agentów i w końcu mogę się dodzwonić w kilka sekund :)

przy szkoleniu i pomocy merytorycznej można załatwić z koordynatorem regionalnym co bardzo pomaga.

polecam i pozdrawiam wszystkich kredytumców
jarosław z Torunia

Reklama

Postprzez milecka-aneta » Śr maja 07, 2014 9:58 pm

czytam, czytam i widzę żę raczej nie warto się interesować ich ofertą :(
milecka-aneta

Postprzez Hatialephe » Śr maja 28, 2014 3:45 pm

Miałam przyjemność,a raczej nieprzyjemność z tą firmą i nie polecę jej nikomu,kto może mieć możliwość opóźnienia chociaż jednej raty-tak było w moim przypadku gdzie z powodu drobnych problemów dostałam wypłatę z tygodniowym opóźnieniem i z takim wpłaciłam ratę poprzedzoną codziennym wydzwanianiem po 3-4 razy.

Postprzez gość 007 » N paź 19, 2014 7:06 pm

Hatialephe napisał(a):Miałam przyjemność,a raczej nieprzyjemność z tą firmą i nie polecę jej nikomu,kto może mieć możliwość opóźnienia chociaż jednej raty-tak było w moim przypadku gdzie z powodu drobnych problemów dostałam wypłatę z tygodniowym opóźnieniem i z takim wpłaciłam ratę poprzedzoną codziennym wydzwanianiem po 3-4 razy.

coś chyba ci się pomyliło Kredytum nie udzila pożyczek tylko pośredniczy w ich udzielaniu, lepiej poczytaj umowę pozyczkową bo nie wiesz co piszesz lamusie
gość 007

Postprzez wksiegowy » Wt sty 27, 2015 10:26 am

@kawka - nigdy nie korzystałam z ich usług, ale mogę ci polecić wksiegowy.pl oni mają bardzo dobre ceny i wysoką jakość usług
wksiegowy

Postprzez Jan Pietrzak » N sie 16, 2015 1:39 pm

A ja współpracuje z nimi od miesiąca i musze powiedzieć że rozwiązania informatyczne w ich systemie podobają mi się najbardziej. Szczególnie te multi wnioski i ten wniosek do praduktów bankowcy co sprawdzany jest bik w kilka sekund, zaje.... e narzędzie.

no i ten rapidus.pl niczemu sobie pomysł dobry na pomoc dla agentów.
Jan Pietrzak

Postprzez Yogii » Wt sie 25, 2015 9:51 pm

Nie polecam . Ponad dwa lata temu dostarczyłem im sporo klientów odżucili z tego ok 70 % a za resztę nie wypłacili nawet 1 zł . Chyba ,że ktoś chce charytatywnie pracować to jak najbardziej.
A generalnie to jest pośrednik i nie oferuje swoich produktów .
Yogii

Postprzez Ja1 » N paź 04, 2015 11:04 am

pozytyw na maksa !
Jesteśmy ich pośrednikiem od dłuższego czasu. bardzo dobrze roziązany system i o obsłudze można powiedzieć że jest ok
Ja1

Postprzez Franek z Poznania » N paź 04, 2015 2:13 pm

witam
wsyztskich
polecam kredytum jak najbardziej maja najlepszy system do obsługi wniskow i swietną pomoc w formie rapidusa . polecam
Franek z Poznania

Postprzez Lech z warszawy » So lis 14, 2015 11:25 pm

współpraca układa sie pomyślnie, mają fajny system iłatwy jakiegoś rapidusa pomoc online i swietna obsługę call center, kiedyś to kulało ale warto byo przetrzymac kryzys call center. polecam wspólprace
Lech z warszawy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie o bankach i innych instytucjach