Kredytum.pl opinie

W tym dziele opisujemy różne instytucje oraz banki i produkty przez nie sprzedawane. Zachęcamy do wydawania opinii dla wiadomości innych ludzi w sieci.

Re: Kredytum.pl opinie

Postprzez Zenia » Śr kwi 11, 2012 6:58 pm

No to widać mamy wspólne doświadczenia. Też pracowałam dla profireala, później po zmianach już nie miałam i nie mam z nimi doświadczeń. Myślę, że to ciekawy pomysł, żeby klienta puścić i tu i tu. Szczególnie jak puścisz klienta do OPTIMY, to tak samo działająca firma jak profireal.
Największym zyskiem masz tutaj bogatszą ofertę i brak odpowiedzialności za fraudy. Do tego żadnych zbiórek ani windykacji. Interesuje Cię tylko sprzedaż i prowizję otrzymujesz niezależnie od tego czy klient spłaci czy cokolwiek się z nim stanie. Z pytaniami zapraszam, zaglądam na fora bo lubię pogadać.
Nie wiem o jaką sieć agentów chodzi, ale chyba o to że możesz sobie tworzyć swoje oddziały i pracowników. Nie korzystam z tego więc nie potrafię nic więcej powiedzieć. Pozdrawiam
Zenia

Reklama

Postprzez bea » Wt kwi 17, 2012 1:31 pm

Elżbieto czy możesz mi napisać jak Ci idzie współpraca z kredytum?Ja także podjęłam się tego aby z nimi współpracować i jakoś nie mogę ruszyć do przodu ze sprzedażą.Cały czas zastanawiam się czy jako osoba fizyczna nie poniosę większych kosztów niż zarobię i jaki produkt najlepiej wybrać.Co sądzisz o Optimie? i czy muszę zbierać raty od klienta.
bea

Postprzez szymon majewski » Wt kwi 17, 2012 10:10 pm

bea napisał(a):Elżbieto czy możesz mi napisać jak Ci idzie współpraca z kredytum?Ja także podjęłam się tego aby z nimi współpracować i jakoś nie mogę ruszyć do przodu ze sprzedażą.Cały czas zastanawiam się czy jako osoba fizyczna nie poniosę większych kosztów niż zarobię i jaki produkt najlepiej wybrać.Co sądzisz o Optimie? i czy muszę zbierać raty od klienta.

jakie koszty poniesiesz ? oprócz pracy chyba żadnych się nie poniesie, chyba że za znaczki jak wysyłasz do nich korespondencję, ulotki dają za darmo, za spłacalność nie odpowiadasz.

co do optimy
to jest nie złym produktem, z dobrym podejsciem można trochę wyciągność, z tym że zasięg terytiojalny mają ograniczony:(
proponuje tobie zapoznać się z również z chwilówkami ekspres kasą i sms365, te produkty mają dobree wzięcie ek jeest na sam dowód osobisty i praktycznie teraz to tą pozyczkę dostaje u mnie każdy. a w sms365 trzeba podać tylko z jakiego tytulu ma dochód więc też jest prosto sprawnie i bez ceregieeli. decyzje masz praktycznie od ręki. jak jest zgoda to podpisujeesz z klientem umowę i już. Najlepsze jest to że za 15 lub 30 dni ten sam klient do ciebie wruci jak spłaci po kolejną i znowu zarabiasz, co jest najleepsze to to że klient jak powraca i raz podpisal umowę to drugi raz nie musi podpisywać, więęc taki wniosek mozesz przyjąc telefonicznie, a klient nawet nie rusza się z domu.

pozdrawiam
szymon majewski

Postprzez Zenia » Śr cze 13, 2012 12:07 pm

Bea, a jak się reklamujesz?
miałaś wcześniej doświadczenia z podobnymi produktami?
używasz ulotek, zrywek czy raczej reklama w gazetach?

Do Optimy skłądasz wniosek w Kredytum i to wszystko. Nie zbiera się żadnych rat ani nie windykuje nikogo.
Ja Ci polecam na początek chwilówki, bo taki klient powraca systematycznie po kolejną i jest źródłem niewielkiego ale stałego dochodu. Jak się rozkręcisz z chwilówkami, zobaczysz co i jak to najkorzystniej jest starać się wcisnąć konsolidację meritum banku bo największa prowizja i świetnie to jest zrobione. Kilka dni temu podpisałam umowę na 80 tys zł z klientką, która 2 kredyty konsolidowała i dobrała jeszcze gotówkę. Z tego jednego kredytu mam większą prowizję niż średnia krajowa.
Jednak najłatwiej zagwarantować sobie dochód z chwilówek. Kilka chwilówek dziennie sprzedać to żaden wyczyn. Z jakiej wielkości miasta jesteś? Czy dużo konkurencji tam macie z chwilówkami?
Zenia

Postprzez aga » N paź 28, 2012 10:48 pm

Witam,
Możesz powiedzieć oferty jakich banków posiada obecnie Kredytum???
aga

Postprzez bartuś79 » N lut 24, 2013 1:27 am

Z tego co mi wiadomo to Kredytum ma podpisaną umowę z większością liczących się firm pożyczkowych w Polsce.Z resztą możecie sami sprawdzić , we Wrocławiu mają oddział przy ulicy Bardzkiej w sklepie Kaufland.Podaję dla zainteresowanych tel do nich.660-900-619
bartuś79

Postprzez mielonka23 » Pt maja 03, 2013 4:19 pm

Byłam tam u nich w biurze wczoraj we Wrocławiu i dostałam 400 zł w gotówce na dwa tygodnie,w sumie wszystko trwało może z 20 min od momentu złożenia wniosku do wypłaty pożyczki.Dobrze,ze mają tę opcję z gotówką bo w innych firmach mozna dostac tylko na konto...
Gdybym nie byla w KRD to pewnie moglabym liczyc na wieksza kwote , a tak to dobre chociaz te 400 pln.pozdrawiam
mielonka23

Postprzez aga » Śr cze 12, 2013 8:08 am

:cry: czy może mi ktos powiedzieć ,czy wyplacają wam na czas prowizje.JA MAM Z TYM PROBLEM,PRACUJE OD 4 MIESIECY,A 1 DNA WYPŁACONA.DO 28-GO CZREWCA MIELI WYPŁACIĆ NASTĘPNĄ,NIESTETY DZIŚ 12-TY CZERWIEC-A JA BEZ KASY.TRACE OCHOTĘ NA DARMOWE PRACOWANIE. :twisted:
aga

Postprzez szark » Pt sie 30, 2013 4:37 am

aga napisał(a)::cry: czy może mi ktos powiedzieć ,czy wyplacają wam na czas prowizje.JA MAM Z TYM PROBLEM,PRACUJE OD 4 MIESIECY,A 1 DNA WYPŁACONA.DO 28-GO CZREWCA MIELI WYPŁACIĆ NASTĘPNĄ,NIESTETY DZIŚ 12-TY CZERWIEC-A JA BEZ KASY.TRACE OCHOTĘ NA DARMOWE PRACOWANIE. :twisted:

moze napisz jaśniej bo nie wiadomo o co chodzi 28 czerwca dopiero będzie wiec jak mieli wypłacić , skoro jeszcze ten dzień nie nadszedł. Jesteś z przyszłości :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
szark

Postprzez rafal.jaszewski » So kwi 12, 2014 7:26 pm

dawaj śmiało ja pracuje ponad 6 miesięcy i jestem zadowolony, i kasa coraz większa
rafal.jaszewski

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie o bankach i innych instytucjach