Kredytum.pl opinie

W tym dziele opisujemy różne instytucje oraz banki i produkty przez nie sprzedawane. Zachęcamy do wydawania opinii dla wiadomości innych ludzi w sieci.

Kredytum.pl opinie

Postprzez kawka » Pt lut 24, 2012 4:39 am

Interesuje mnie wspólpraca z kredytum.pl
prosze o info czy z firmą krdytum jest ok i czy dobrze się z nimi wspólpracuje

pozdrawiam
kawka

Reklama

Re: Kredytyum.pl opinie

Postprzez zordan » Pt lut 24, 2012 10:27 pm

jest ok
wiele produktów dobra pomoc i co najlepsze to wypłatę sobie robisz kiedy chcesz
zordan

Re: Kredytyum.pl opinie

Postprzez maja » Wt mar 13, 2012 1:26 pm

dostałem pozyczkę chwiówkę polecam
maja

Re: Kredytum.pl opinie

Postprzez Tomaszewski » Wt mar 13, 2012 7:05 pm

"Łubudubu, ŁUbudubu, niech żyje nam...."

A na poważnie to przede wszystkim jest z kim porozmawiać, dowiedzieć się i zapytać o to co się dzieje z wnioskiem, dlaczego tak.. Czy można spróbować jeszcze raz ale inaczej itd. Na to samo pytanie jak zadzwoni się do finesa to Ci powiedzą, że masz sobie przeczytać, był komunikat, albo nie wiedzą sami.
Materiały reklamowe są świetne, w ogóle konkurencja może schować swoje ulotki bo nie mają sensu i w dodatku wszystkie banki i inne firmy włącznie z konkurencją dają ulotek tyle co kot napłakał albo kasują jak za zboże i to za ulotki ze swoim logo!!
W Kredytum ulotki, zrywki są za darmo a jak się dogadasz i odpowiednio sprzedajesz to mi od razu drukują z moimi danymi i tyle w temacie
Tomaszewski

Postprzez Elżbieta » Pn kwi 02, 2012 9:40 am

Witam. Czy ktoś współpracuje z Kredytum.pl jako osoba fizyczna? Możecie mi powiedzieć jak się z tą firma współpracuje, ale jako osoba fizyczna.
Elżbieta

Postprzez Zena » Wt kwi 03, 2012 11:35 pm

Elżbieta, ja na początku współpracowałam na umowę o dzieło. Jak okazało się to opłacalne to zmieniłam umowę. Okazało się dość szybko bo po 2 miesiącach wiedziałam już, że to była dobra decyzja. Na początku nie wiedziałam czy te chwilówki i inne produkty z niską marżą mają dla mnie sens. Ale teraz już wprowadzają banki, to zupełnie nie ma się nad czym zastanawiać. Musisz sama sprawdzić i porównać do innych doświadczeń.

Poza tym współpraca super, zupełnie bez porównania z innymi brokerami gdzie traktują Cię jak cytrynkę do wyciskania. Sprawdź, bo każdy może mieć swoje odczucia i doświadczenia. Ja jak dzwonię i rozmawiam o jakimś problemie, zadaję pytanie to czuję że mam z kim i o czym porozmawiać a jak dzwoniłam z tym samym problemem do finesa z którym od dawna pracuję, to potraktowali mnie jak natrętną babę, najchętniej to by mnie pogonili rzucając czymś w moim kierunku gdybym była w pobliżu. Takie odczucie, że jak trzeba coś załatwić albo zapytać to jest kogo, z moich i nie tylko moich obserwacji daje tylko ta firma. o innych nie wspomnę przez grzeczność.
Poza tym nawet masz konkursy na sprzedaż, choćby dzisiejsze.

W marcu w Kredytum dostałam wycieczkę do Egiptu All inclusive na 7 dni i to za 5 kredytów.
Dla porównania dzisiaj fines ogłosił konkurs, w którym możesz wygrać beznadziejny rower za 7 kredytów,
QueS płatek złota za 3 kredyty,
a w Kredytum za 4 kredyty masz Tunezję, za 10 kredytów masz wycieczkę do Chin albo Meksyku nie wspominając o pozostałych nagrodach jak Wycieczka 20 dni po USA, Meksyku i Hawajach.

Tak wygląda porównanie pod każdym względem. Według mnie nie ma alternatywy.
Zena

Postprzez Elżbieta » Śr kwi 04, 2012 9:02 am

Dzięki Zeno. Ja w tej chwili współpracuję z firmą pozabankową, ale mają tylko jeden swój produkt i w zasadzie niewiele klientowi można zaproponować. Odrzut prawie 60 %, a warunki i biurokracja większa niż w banku. Trochę mnie przeraża ,że to dość drogie pożyczki i zastanawiam się, czy będą się sprzedawać w Szczecinie. Zeno czy mogłabyś mi jeszcze podpowiedzieć jakie dokumenty muszę przygotować dla nich, bo na stronie jest najwięcej o dokumentach dla przedsiębiorców.
Elżbieta

Postprzez Elżbieta » Śr kwi 04, 2012 9:21 am

Zeno jeszcze jedno pytanie. Czy Kredytum .pl przewiduje szkolenia dla agentów i jak one się odbywają? I jeszcze co z wnioskami, bo wiem,że oni dają ulotki ,plakaty itp, ale nie wiem jak się sprawa przedstawia jeśli chodzi o wnioski i inne potrzebne dokumenty.Jeszcze raz pięknie dziękuję.
Elżbieta

Postprzez Zenia » Śr kwi 04, 2012 12:32 pm

Ja też wcześniej robiłam sprzedaż profi-reala, później zmienili nazwę na profikredyt, ale to była katorga w porównaniu z pracą na własny rachunek dla jakiegokolwiek brokera. Przede wszystkim nie mamy tutaj żadnej odpowiedzialności za spłacalność! W ogólne nas nie interesuje i jedynie czasami przy mniej istotnych produktach można dostać drobną dodatkową premię.

Nie pamiętam co tam trzeba za dokumenty dołączyć, ale jak się zarejestrujesz to pobierasz dokument w PDF z umową do podpisania i tam jest lista tego co trzeba dołączyć. Nie mogę sobie przypomnieć czy coś poza dowodem osobistym było trzeba dołączyć. Nie wiem, czy czasem jakiś rachunek z miejsca zamieszkania to nie był. W każdym razie zarejestruj się, to zobaczysz tą listę.

Ja myślę, że chwilówki się wszędzie sprzedają. Bez względu czy to duże miasto czy małe czy nawet Warszawa.
Jak już zapewne wiesz biurokracja jest minimalna. Wszystko w celu zwiększenia sprzedaży. Wniosków oddzielnie nie ma jako takich.
Klienta na chwilówkę możesz spisywać przez telefon. Dzwoni klient, albo Ty dzwonisz do klienta i wpisujesz dane do wniosku w komputerze. Do chwilówki potrzeba dane z dowodu. Do wszystkiego potrzebujesz komputer z internetem i drukarkę. Ewentualnie mój syn wpisuje wnioski w telefonie, ale to nie dla każdego z takimi małymi literkami się męczyć.
Tak więc wniosek wpisujesz bezpośrednio do komputera i dopiero jak jest decyzja pozytywna, drukujesz umowę dla klienta do podpisania. Jak klient podpisze, zaznaczasz finalizację i to już wszystko. Jak klient spłaci, to dostaje smsa od kredytum z Twoim numerem telefonu a Ty dostajesz smsa z numerem klienta. Poza tym masz monitoring wniosków i widzisz, którzy klienci spłacili żeby do nich zadzwonić.
Poza tym masz nie tylko chwilówki, masz np. Optimę, czyli coś bardzo podobnego do profikredytu czy providenta i w dodatku przez kredytum dają pożyczki dla osób z komornikiem (do 1200 zł). Zarejestruj się i przeczytaj ofertę po zarejestrowaniu. Jest większa niż to co widze na stronie internetowej dla wszystkich. Mi się wydaje, że jak będziesz miała odrzut tam gdzie teraz wysyłasz, to możesz wpisać do kredytum i przejdzie albo to albo tu.
Zenia

Postprzez Elżbieta » Śr kwi 04, 2012 10:11 pm

Dzięki. Ja właśnie współpracuję(a może raczej pracuję) z Proficredit. Szczerze mówiąc nie wiem czemu . Pracowałam w profirealu, więc dobrze wiedziałam jak jest. W Szczecinie długo nie było biura regionalnego, więc jak otworzyli w tym roku i dostałam zaproszenie do współpracy,to myślałam ,że coś się zmieniło na lepsze.Ale się przeliczyłam. Biurokracja jak była tak jest, a odrzuty to jeden wielki koszmar. Na 10 wniosków bywa,że 9 odrzuconych.Masakra. Na Kredytum trafiłam przypadkiem, zaczęłam szukać o nich informacji i wszędzie trafiałam na pochlebne opinie, ale w większości to były osoby,które prowadzą biura , a nie znalazłam opinii kogoś kto pracowałby jako osoba fizyczna. Bardzo mi pomogłaś Zeno w podjęciu decyzji, serdeczne dzięki. Pewnie będę miała więcej pytań po podpisaniu z nimi umowy i zapoznaniu się z ich pełną ofertą. Czy w takim przypadku mogę się z tymi pytaniami zwrócić do Ciebie? Pewnie i tak większość będę kierowała do Kredytum,ale zawsze znajdzie się coś o co nie zapytam tam tylko wolałabym poznać opinię kogoś kto jest agentem tak jak ja.
Jeszcze gdybyś mi powiedziała jak to jest z tą siecią agentów . Czy to ma coś wspólnego z mlm?
Elżbieta

Następna strona

Powrót do Opinie o bankach i innych instytucjach