Kredyty-chwilówki opinie

W tym dziele opisujemy różne instytucje oraz banki i produkty przez nie sprzedawane. Zachęcamy do wydawania opinii dla wiadomości innych ludzi w sieci.

Re: Kredyty-chwilówki opinie

Postprzez Gość » Pt mar 30, 2012 8:48 pm

nie ma problemu, tylko zyski coraz mniejsze... niby, że nie pracuje część kapitału i cesje i wychodzi ledwie trochę ponad 2%. Jednak to i tak lepiej niż na lokacie, chociaż na lokacie bezpieczniej.
Gość

Reklama

Postprzez admin » So mar 31, 2012 2:30 pm

ta firma się prężnie rozwija, ale jak macie jakieś niepokojące informacje to też chętnie poczytam :D :D :D
admin
Administrator

Postprzez Gość » Wt kwi 03, 2012 11:50 pm

Informacje są niepokojące. Np. zwolnienia, które się szykują.
Gość

Postprzez kret » Śr kwi 04, 2012 1:18 pm

ciekawe rzeczy się dzieją, że usunęli wątek na forum gowork. Niewygodne rzeczy trzeba usuwać, tam gdzie można było przeczytać całą prawdę o firmie. Może tutaj przynajmniej ludzie z centrali nie będą podawać się więcej za fałszywych klientów albo pracowników?
kret

Postprzez Gość » Śr kwi 04, 2012 1:28 pm

żałosne jest do czego się posuwa ta klika!
usunęli cały wątek na tamtym forum, gdzie pracownicy pisali prawdę o firmie. O tym jak są traktowani, jak wykorzystywani...
Gość

Postprzez Andrzej » Śr kwi 04, 2012 2:11 pm

Ja nie wiem czy to co tam wszystko było to byłą prawda, ale jeśli tak to nie wiem w czym problem?
Znalazłem w innym miejscu takie coś z czego przecież każdy może wyciągnąć wnioski:

Obrazek
Andrzej

Postprzez aaa » Śr kwi 04, 2012 2:21 pm

Dzwoniłam do Kredytum, powiedzieli że nie wymagają wyłączności. Tzn, nie przeszkadza im, ze będę wysyłać do nich czasami klienta ani to, że pracuję w K-CH. Powiedzieli nawet że to dla mnie świetna perspektywa, żeby klienta który nie dostanie w KCH pożyczki wysłać do Kredytum i zarobić na nim nie 5zł ale 50zł.
Ile oni płacą za jedna pożyczkę, że powiedziała 50zł?

Coś ktoś wie więcej o planowanych zwolnieniach w reklamie?
aaa

Postprzez Praca/Radom » Cz kwi 05, 2012 1:32 pm

Odradzam wszystkim. Strata czasu. Byłam na RK w radomskiej placówce. Niby praca biurowa, a pani prowadząca nabór pyta, czy jestem w stanie dodatkowo (NIEODPŁATNIE) poświęcić swój czas i nosić ulotki. "Sporadycznie, w nagłej, nieprzewidzianej sytuacji?"- pytam. NIE!!! Ona drąży, czy mogłabym to robić nagminnie. ŻENADA. To praca biurowa czy kolportaż ma być???
Praca/Radom

Postprzez jaja » Cz kwi 05, 2012 1:33 pm

Witam. Mogłabym napisać dużo o tej firmie np. to że klienci którzy biorą kredyt przez tą firmę oddają 3 razy tyle. Wychodzę z założenia że są tego świadomi bo w końcu każdy umie liczyć. Chwilówki - robienie niesamowitych pieniędzy na najbiedniejszych.
jaja

Postprzez enn » Cz kwi 05, 2012 1:34 pm

ja pracowałam w tej firmie jako pracownik reklamy, praca ogólnie nie była zła ale szefostwo masakra a z zwłaszcza pan dyrektor s. bo dla mnie ten ktoś to zupełna pomyłka, zresztą dla większosci nie ma szacunku dla pracowników zwalnia ludzi za nic a moze dlatego ze ktos ma swoje zdanie i nie pozwoli z siebie robic debila,ogólnie nie polecam albo inaczej jesli jesteś dupolizem,kablem i lubisz podkładac komuś świnie i kłamać to ta firma idealna dla ciebie
enn

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie o bankach i innych instytucjach