Kredyty-chwilówki opinie

W tym dziele opisujemy różne instytucje oraz banki i produkty przez nie sprzedawane. Zachęcamy do wydawania opinii dla wiadomości innych ludzi w sieci.

Re: Kredyty-chwilówki opinie

Postprzez a » Śr mar 14, 2012 11:21 pm

Pewnie że się rozwijają..
ta firma też się rozwijała: ------------://----------.rmf24.pl/fakty/polska/news-p ... nId,451841
zwinęli ze 100 milionów jak piszą ludzie na forach z jednego biura.. a ci mają możliwości znacznie większe zbierając od ludzi wpłaty w 200 biurach. Konkurencji nie wygryzają lecz odwrotnie, wystarczy popytać pracowników bo głośno jest o zwolnieniach i zmianach. Z niczego to się nie bierze.
Gdyby kasy tyle mieli to nie braliby jej od inwestorów i nie robili komedii z tym, że niby 30% pieniędzy inwestorów nie pracuje na obiecany zysk! Niby gdzie jest to 30% kwot wpłacanych przez wszystkich inwestorów, czy w ogóle to jest gdziekolwiek czy może manko? Inwestorzy mogą wyciągnąć pieniądze bo jest jeszcze kolejka nowych chętnych na wpłaty, więc to się zamyka ale normalna firma gdyby miała taki zysk (jak obiecany inwestorom) to bez problemu dużo taniej niż od inwestorów otrzymałaby pieniądze z banku lub np. z emisji obligacji.
a

Reklama

Postprzez ellly » Cz mar 15, 2012 12:07 pm

szału nie ma ale sporo ludzi nie spłaca chwilówek
ellly

Postprzez incognitto » Cz mar 15, 2012 3:22 pm

potwierdzam, że nie pracuje 30% wpłaconych pieniędzy
w dodatku jak zmniejszyłem kwotę z 20 do 15 tysięcy bo uznałem, że może za duża wpłata była i nie potrzebują tyle (ponad 6000 rzekomo nie pracowało). zgodnie ze zdrowym rozsądkiem jak wypłaciłem 5000 to teraz powinno być wykorzystane całe 15 000 zł. prawda? Do momentu mojej wypłaty było wykorzystane właśnie prawie 14 000.

- niestety się myliłem i przez dłuższy czas nie były robione nowe umowy z mojej inwestycji aż poziom zmniejszył się do odpowiedniej kwoty, czyli nie pracowało znowu prawie 5000 z 15 000. Wykorzystane mam ok. 9600 zł. 5000 niby gdzieś tam jest bez procentów.

Zgadzam się, że to jest podejrzane i tak mają ustawione, że niby nie pracuje część pieniędzy a czy oni faktycznie te pieniądze mają i robią z nimi coś innego czy może już ich brakuje to ja nie wiem. Na wszelki wypadek zalecam ostrożność.

Poza tym nie jestem odosobnionym przypadkiem, każdy z kim rozmawiałem ma tak, ze 30% wpłaty niby nie pracuje na odsetki!
incognitto

Postprzez melo007 » Cz mar 15, 2012 3:40 pm

To nie boisz się, że ktoś obraca za darmo twoimi pieniędzmi. Ktoś kto to wymyślił ma łeb na karku, bo gdyby wziął kredyt z banku musiałby zapłacić odsetki, a tak ma wielu takich, którzy 30% swoich pieniędzy pożyczają mu za darmo. Myslisz, że robisz interes zycia, bo dostaniesz wiecej niż na lokacie, ale okazuje się, że ktoś jest bystrzejszy od ciebie i tak naprawde nie dosyc, że masz strach przed strata kasy to jeszcze nie zarabiasz wcale tak ok.
Nadal jeszcze zadziwiaja mnie ludzie naiwni, że dają się w tak prosty sposób oszukiwać
melo007

Postprzez Gość » So mar 17, 2012 1:55 pm

to nie tak!!!!
Płacą od 70%, które niby obracają i z uwzględnieniem innych czynników teraz wychodzi miesięcznie ok. 2,86% zysku. Żaden bank mi nie da tyle na lokacie!
Mimo, że obracają niby tylko 70% kwoty bo gdyby obracali całym kapitałem to by było odpowiednio więcej.

Kredyt z banku byłby dla nich dużo tańszy, więc jest pewne ryzyko i pytania dlaczego nie wezmą pieniędzy z kredytu jak to jest takie dochodowe.
Gość

Postprzez k>>>>> » So mar 17, 2012 9:06 pm

Może w banku tyle byś nie zarobił, ale jednak mniejsze ryzyko. Każdy sam decyduje o swoich pieniądzach, więc ci co w to zainwestowali, będą mogli mieć pretensje tylko do siebie. Ale pomyślcie, jaki to łebski pomysł, ludziska sami ci kasę wciskają i proszą się o to, abyś wziął ich krwawicę, a ty obracasz wielką kasą i w każdej chwili może zniknąć w niewyjaśnionych okolicznościach cała kasa KCh. Prezesi też mogą nagle wyjechać na jakieś egzotyczne wyspy i śmiać się z tych głupich ludzisków
k>>>>>

Postprzez rrr » Wt mar 20, 2012 2:17 am

a niech jada jak durnie im wplacaja pieniadze
sam by pojechal
rrr

Postprzez pitu » Wt mar 20, 2012 7:54 am

tak, nie szkoda głupich, którzy sami im w zębach te kase przynoszą, jak kraść to miliony....
pitu

Postprzez Gość » Pt mar 23, 2012 1:02 am

Dlaczego głupich?
Tu nie tylko przeciętniaki widzą szansę na zyski, niektórzy inwestują po kilkaset tysięcy.
Gość

Postprzez zakłopotany » N mar 25, 2012 5:08 pm

Niech ktoś powie prawde, czy ma jakieś problemy z odbiorem pieniędzy z systemu inwestorskiego? Jakiego rzędu zyski miesięcznie otrzymujecie za swoje pieniądze? I czy warto zainwestować u nich?
zakłopotany

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie o bankach i innych instytucjach