Kredyty-chwilówki opinie

W tym dziele opisujemy różne instytucje oraz banki i produkty przez nie sprzedawane. Zachęcamy do wydawania opinii dla wiadomości innych ludzi w sieci.

Re: Kredyty-chwilówki opinie

Postprzez Gość » Pn lut 24, 2014 12:16 am

Moim zdaniem, kwestią zasadniczą chwilówek jest po prostu wybór odpowiedniej firmy i spłata pożyczki w terminie. Przejrzysta i zrozumiała umowa to podstawa. Z tego co się orientuję, to w pełni profesjonalnie działa firma Mini Credit - https://----------.mini-credit.pl/.
Gość

Reklama

Postprzez blaze » Wt lis 25, 2014 1:56 am

Jeśli chodzi o pracę w chwilówkach to gorąco polecam pracę w Nobilonie. Dobrze traktują ludzi i nie zamulają z wypłatami. DO tego mają fajny system premiowy
blaze

Postprzez bączek » N sty 11, 2015 1:20 am

o kolega też z Nobilona? :D ja siedzę w grudziącu, świetna fucha, 5k średnio + premie, firmowy samochód, a może niedługo kadra kierownicza :D świetna fucha
bączek

Postprzez szuny » Cz lut 26, 2015 7:27 pm

lypa te chwilówki!
szuny

Postprzez martino » Wt cze 16, 2015 3:12 pm

Chwilowka jak kazda inna firma
martino

Postprzez Pajkot » So lip 11, 2015 6:25 pm

Dla mnie na przykład praca w chwilówkach jest czymś bardzo spoko, jestem obecnie w Nobilon i nie mogę narzekać bo lubię to co robię. Mam pracę, miłych ludzi dookoła i pieniążki też z tego są.
Pajkot

Postprzez Daga kosz » Pn sie 03, 2015 3:01 pm

Zacznę pracować w Nobilon za dwa tygodnie - ktoś ma jakieś rady ? Wiem, że pracuje się u nich dobrze i jest szansa rozwoju, ale może coś więcej ktoś wie ?
Daga kosz

Postprzez pracusia » So gru 12, 2015 3:55 pm

A co z pracą w chwilówkach w Nobilonie ? Bo zaczynam tam pracę za tydzień i bardzo się z tego cieszę, ale chciałam zapytać o początki?
pracusia

Postprzez janusz y » Śr gru 30, 2015 10:13 am

Moja chwilówka była z Lendon i byłem bardzo mile zaskoczony bo szybko i bez problemów miałem pieniądze na koncie więc idealnie.

Ostatnio przesunięty w górę Śr gru 30, 2015 10:13 am przez: Anonymous.
janusz y

Poprzednia strona

Powrót do Opinie o bankach i innych instytucjach