Kredyty-chwilówki opinie

W tym dziele opisujemy różne instytucje oraz banki i produkty przez nie sprzedawane. Zachęcamy do wydawania opinii dla wiadomości innych ludzi w sieci.

Re: Kredyty-chwilówki opinie

Postprzez cashangel » N cze 02, 2013 11:52 pm

Mango napisał(a):Cashangel, zniknąłeś?

Jestem;)

Przebywam teraz więcej zagranicą niż w kraju, więc jestem zasmucony tymi zmianami jak zapewne większość.
Ja nie skorzystam z nowej wersji programu na pozyczkoposiadacz.pl ponieważ nie mam na to czasu. Nawet jakbym miał to przy takich zasadach finansowych mi się to nie opłaca bo to daje zysk porównywalny z niektórymi obligacjami korporacyjnymi a niespecjalnie uważam ten poziom za satysfakcjonujący, nie wchodzę w inwestycje tego rodzaju jeśli roczny zysk (netto) będzie poniżej 15%.

Przyjrzę się temu ale wydaje mi się, że poza wątkiem KNF firma zdecydowała nie dzielić się z inwestorami w takim stopniu jak dotychczas i więcej zachować dla siebie. To w zasadzie jest zrozumiałe i zapewne zniechęci wiele osób przyzwyczajonych do dotychczasowego poziomu zysków.

Ciekawszy jeszcze wydaje mi się fakt, że od teraz chwilówki będą udzielać ze środków własnych.. co oznacza, że prawdopodobnie dotychczas także byli w stanie to robić - albo jest jakieś drugie dno... Czy mieli na koncie kilkadziesiąt milionów, które czekało na ten moment? Czy może wejdzie jakiś inwestor? A może dogadali się na finansowanie wreszcie z jakimś bankiem albo funduszem?

Zobaczymy co z tego wyniknie, ja w każdym razie zasmucony rezygnuje z dalszej współpracy przynajmniej na jakiś czas w którym obowiązki zawodowe uniemożliwiają mi śledzenie zmian i chorób wieku dziecięcego nowego systemu partnerskiego.
cashangel

Reklama

Postprzez Mango » Śr cze 05, 2013 2:45 pm

Mnie ciekawi, czy oni oddadzą pieniądze inwestorom czy nie będą przeciągać...

Dzisiaj topy procentowe znowu spadły co czyni inwestycję w ten ich nowy program jeszcze mniej opłacalną.
Czy masz coś innego na oku w związku z tym, że rozsądnie planujesz odejść z tego pola?
Mango

Postprzez emsii » Pn cze 10, 2013 10:42 pm

Nie ma się co zastanawiać i trzeba szukać innej opcji inwestowania , bo coś te K.CH kombinują i chyba znikną z rynku
emsii

Postprzez Natalia » N cze 16, 2013 10:19 pm

Skuszona ulotką poszłam do oddziału z chęcią uzyskania pożyczki i bardzo duże zdziwienie wzbudziło żądanie 2zł za złożenie wniosku o chwilówkę.
Czy to normalna praktyka w tej firmie, ze klient chcący pożyczkę ma zapłacić 2zł za złożenie wniosku?
Jutro zadzwonię do centrali bo mam wątpliwości czy po prostu pracownicy w oddziale nie chcieli mnie oszukać, żadna firma nie stosuje chyba takich praktyk a przynajmniej ja się nie spotkałam z czymś takim nigdy.

To jakaś kpina i skandal co się w tym kraju dzieje!!!!
Natalia

Postprzez Mango » Pt cze 28, 2013 5:13 pm

Nie wiem jak to jest z opłatą za składanie wniosków, mógłby ktoś to dalej wyjaśnić, czy to normalna praktyka czy jakiś pracownik naciągnął klientów.

mam ciekawy cytat ze strony:
"W związku z umieszczeniem naszej Firmy na liście ostrzeżeń publicznych KNF prowadzone jest postępowanie wyjaśniające przez prokuraturę w Katowicach. W trakcie tegoż postępowania zobligowano nas do przedłożenia nazwisk wszystkich uczestników Systemu Partner. Spodziewamy się, że mogą być Państwo wzywani w celu złożenia stosownych wyjaśnień. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszą infolinią - 664 050 000.
2013-06-21, Dział obsługi Systemu Partner"

jak widać inwestorzy będą przesłuchiwani. Normalnie jaja.
Mango

Postprzez pati » So lip 06, 2013 11:02 pm

słuchajcie, firma chyba się sypie bo cała reklama, ulotkarze jesteśmy w odstawce, bezpłatny urlop do 11. Nie wiadomo czy 11 wrócimy do pracy, czy jeszcze będzie gdzie?
pati

Postprzez koniec » N lip 07, 2013 12:38 pm

Raczej nie ma sié juz co ludzic - niedlugo koniec K.CH
koniec

Postprzez Lipka » Pt sie 30, 2013 5:52 am

Serdecznie prosze o zainteresowanie się tą sprawą. Pracownicy biedronki doczekali się lepszych warunków i poszanowania prawa pracy, może i nam się uda.

------------://wiadomosci.onet.pl/regionalne/sl ... omosc.html
"
Pracownik Kredytów-Chwilówek apeluje o pomoc. "Setki godzin przepracowujemy za darmo"

Do naszej redakcji trafił pełen goryczy list pracownika firmy KREDYTY-Chwilówki. Autor apelu prosi też o interwencję inspekcję pracy. W opinii pracownika, w firmie od lat dochodzi do rażących zaniedbań ze strony pracodawcy.

"Sprawa toczy się już od wielu lat, gdzie notorycznie jest łamane Prawo Pracy (...) Wiadomym faktem jest, iż żaden z obecnych pracowników nie przyzna się do dużej ilości darmowo przepracowanych nadgodzin z racji zagrożenia utratą pracy" czytamy w piśmie.

Pracownik KREDYTÓW-Chwilówek donosi o notorycznym wykorzystywaniu zatrudnionych w dwóch działach. Wspomina o 16-godzinnym dniu pracy w przypadku osób pracujących w działach reklamy i dziale szkoleń.

Podobno problem dotyka też pracowników innego działu. - Dział reklamy pracuje bezpłatnie codziennie po 9 godzin oraz dodatkowo w soboty co daje sumę około 30 godzin dodatkowych - zdradza.

Nasz informator przyznaje, że wiele do życzenia pozostawia wykształcenie kadry kierowniczej. - Ludzie Ci, często są pozbawieni wykształcenia w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi - uważa. Podczas indywidualnych rozmów kierownicy nie mają skrupułów strasząc swoich podwładnych utratą pracy. Zdaniem autora listu w przypadku wyjazdu służbowego firma nie pokrywa też kosztów związanych z zakwaterowaniem w hotelu.

Zarząd firmy Pośrednictwo Finansowe KREDYTY-Chwilówki odpiera wszystkie kierowane pod jego adresem zarzuty. Na pytanie Onetu dlaczego spółka nie wypłaca wynagrodzeń za nadgodziny prezes wyjaśnia, że "wynagrodzenia są naliczane zgodnie z podpisanymi umowami i przepisami Kodeksu Pracy", a opis sytuacji dotyczącej 16-godzinnego dobowego wymiaru czasu pracy można włożyć między bajki.

Prezes zapewnia, że firma zawsze zapewnia swoim pracownikom komplet świadczeń przysługujących im z tytułu wyjazdu służbowego. - W tym, w okolicznościach wskazanych przez ustawodawcę - koszt zakwaterowania. Zaś pracownik, który przepracował sobotę otrzymuje dzień wolny - tłumaczy Grzegorz Czebotar, prezes firmy KREDYTY-Chwilówki. - Kompetencje osób zajmujących kierownicze stanowiska zostały wielokrotnie pozytywnie zweryfikowane - argumentuje Czebotar.

Tymczasem Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach tylko w zeszłym roku przeprowadził sześć kontroli w firmie.

Uchybienia wykryte przez inspektorów miały charakter incydentalny, a dotyczyły szczegółów treści zawierania umów o pracę.

- W trakcie kontroli inspektorzy pracy ustalili także, iż osoby zajmujące się roznoszeniem ulotek są zatrudniane na podstawie umów zlecenia. Umowy te regulowane są przepisami Kodeksu cywilnego, gdyż są odmiennym rodzajem umowy niż umowa o pracę. W związku z tym inspektorzy pracy nie są uprawnieni do badania wzajemnych rozliczeń stron takich umów. Jeśli osoba, która podpisała umowę zlecenia uważa, że jej kontrahent nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, to może dochodzić swoich praw wyłącznie na drodze sądowej przed sądem cywilnym - wyjaśnia Michał Olesiak, rzecznik prasowy OIP w Katowicach."
Lipka

Postprzez Anna9898 » Cz paź 10, 2013 11:59 pm

Witam, odradzam branie chwilówek, jest to produkt dla biednych ludzi w desperacji, mówi się że jest to ok, szybkie pieniądze, za miesiąc można oddać.. owszem ale prawda jest taka że większość ludzi którzy z tego korzystają nie są w stanie oddać pełnej sumy, przedłużają, i tak pożyczając 800zł muszą oddać 1100 jednorazowo, nie stać ich na to więc przedłużaja, koszt 300zł, i jaki to jest sens, znam osobę która przedłuża od roku, nadal nie spłaciła... oddała im już 3600, a pożyczyła 800, na tej zasadzie żerują i dorabiają się nowych biur w pięknym żółtym kolorze.. niestety większość społeczeństwa nie jest uświadomiona, ludzie idą po łatwe pieniądze bądź nie mają wyjścia, z przekonaniem: "jakoś spłacę". Kolejna sprawa, windykacja, spóżniając się 2tyg ze spłatą możesz być pewien że odwiedzi cię "chwilówkowy komornik" rozumiem że chcą odzyskać pieniądzę ale takimi metodami?? wpada 2 typów, walą w drzwi, krzyczą, pukają do sąsiadów, krzyczą dookoła że Pani Kowalska jest winna pieniądze, zwykłe zastraszanie w prymitywny sposób... brakuje im tylko broni w ręku, i saperki, w tedy będą mogli wywieść emerytkę do lasu i zastraszyć że jak kasy do jutra nie będzie to po nią wrócą i ją zakopią... a to wszystko za 800zł, żart jakiś!!! takie egzekwowanie należności to kpina!! O pracy w tej firmie nawet się nie wypowiem, zrobili to już przede mną, i mają 100% rację!! Radzę omijać te biura szerokim łukiem, mam nadzieję z w końcu dobiorą się im do tyłka, bo takie dziadostwo w normalnym krają nie powinno funkcjonować!!! PIP i wszelakie kontrole, przybywajcie!! :lol:
Anna9898

Postprzez Gość » Pn lis 04, 2013 4:12 pm

Poszukujemy partnerów do sprzedaży kredytów bez weryfikacji BIK oraz KRD. W ofercie posiadamy również kredyty chwilówki oraz kredyty bankowe.
Wysokie prowizje.Więcej informacji na temat współpracy: firmamadmaj(małpa)home.pl
Gość

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie o bankach i innych instytucjach