Opinie o Optima SA

W tym dziele opisujemy różne instytucje oraz banki i produkty przez nie sprzedawane. Zachęcamy do wydawania opinii dla wiadomości innych ludzi w sieci.

Re: Opinie o Optima SA

Postprzez cashangel » N lut 17, 2013 12:53 pm

Faktycznie był artykuł o tym, że prezes Optimy zatrudnia prawą rękę prezesa Amber Gold...
Facet przy tym żenująco się tłumaczył zupełnie się kompromitując.
cashangel

Reklama

Postprzez tomoo » N lut 24, 2013 1:22 am

Na pewno nie świadczy to dobrze o tych lichwiarzach , skoro zatrudniają osoby które brały udział w tak wielkim oszustwie...
tomoo

Postprzez gosikowiec » Cz kwi 04, 2013 2:40 am

daj spokuj nie polecam tej firmy do współpracy szególnie. Jak oddasz im klienta to juz go nie zobaczysz. za plecami dają mu pozyczki a ty nie masz z tego ani zł .

takie żeczy też się działy jak np dali mojemy klientwoi odmowe a nastepnie dzownili do niego za jakiś tydzień i proponowali mu pozyczkę juz bez mojego udziału !!!!!!!!!!!!!! :evil:
totalne frajerswo, narobisz się i nic z tego nie masz.

nie polecam
gosikowiec

Postprzez Kiep » Cz kwi 04, 2013 12:17 pm

Każdy szanujący się pośrednik wie że z OPTIMĄ się nie współpracuje bo to oszuści... Jako tako to jeszcze wyglądało jak byli w KREDYTUM ale teraz to już całkiem zeszli za psy... Z resztą o czym my tu mówimy , skoro OPTIMA nawet systemu nie ma dobrego a ich kierownicy i pracownicy wysyłają do siebie smsy z tel kom. z danymi do klientów. Optima dalej jest w średniowieczu ...
Kiep

Postprzez ker » Pt kwi 12, 2013 7:47 pm

do bani przychodza do domu i zaglądają nie wiado mo po co po katach
nie polecam
ker

Postprzez były pracownik » N kwi 14, 2013 1:49 pm

nie polecam pracy w teej firmie. przestrzegam z dala od optimy!!!!!!!! wykorzystali i porzucili
były pracownik

Postprzez adam » N kwi 28, 2013 12:21 pm

Najgorsze, że takie firmy są zakałą całego sektora. Wpływają tragicznie na postrzeganie pozostałych firm i przez nie powstają takie artykuły jak ten:

------------://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/ ... ___Na.html

przecież to nie są chwilówki, a co najwyżej pożyczki pozabankowe. Spłaty tygodniowe wpływają bardzo negatywnie na postrzeganie całego sektora a zarządzający robią wiele żeby poza pozorami postrzeganie było coraz gorsze.

fragment:
"Nakłania pani do zaciągania kolejnych pożyczek?

- My też musimy mieć wyniki, mamy swoich kierowników, którzy od nas tego wymagają. Jeśli pod koniec okresu rozliczeniowego mamy podpisanych za mało umów, ciśniemy klientów, by brali kolejne.

Nawet jeśli pani wie, że mogą mieć problem ze spłatą?

- Nikogo nie zmuszam, ostateczną decyzję podejmuje klient. Ale przyznaję, że pod presją wyników proponuję pożyczkę osobom, którym normalnie nie złożyłabym takiej oferty, bo wiem, że będą miały problem ze spłatą."

takie firmy właśnie wpędzają klientów w kłopoty i w spiralę zadłużenia jak banki...
adam

Postprzez pośrednik » N maja 05, 2013 4:54 pm

no porażka po całej linii jeszcze ta durna optima zepsuje cały rynek pozyczkowy i stracimy chleb
pośrednik

Postprzez tristan » Pn maja 20, 2013 9:16 pm

Dziwie się ,że taka wielka Wielka Grupa Kapitałowa zezwoliła na działalność na terenie Polski takim partaczom i krętaczom. Panowie z Dollar Financial Group powinni się poważnie zastanowić nad wymianą Prezesa i całego kierownictwa spółki OPTIMA.
tristan

Postprzez arko » Cz cze 13, 2013 9:44 pm

lipa nie polecam firmy , współpraca nie do przyjecia sprzedawałam directy u nich i potem wszystkich klientów mi zajumali na normapną optimę z dostawą do domu. tylko bazę sobie zbierają prze nas biednych pośredników. Nie polecam odradzam . zajumali mi 20 klientów z 35 szt puszczonych do nich :evil:
arko

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie o bankach i innych instytucjach