Opinie o Optima SA

W tym dziele opisujemy różne instytucje oraz banki i produkty przez nie sprzedawane. Zachęcamy do wydawania opinii dla wiadomości innych ludzi w sieci.

Opinie o Optima SA

Postprzez szefer » N paź 31, 2010 1:11 pm

witam
czy ktoś kozystał z tej firmy Optima SA bodbno mozna tam uzyskać pożyczkę bez BIK
proszę o Jakieś informację

pozdrawiam
szefer
szefer

Reklama

Re: Opinie o Optima SA

Postprzez someone » So gru 04, 2010 8:37 pm

można bez biku to taki klon prowidenta na początku lajtowo a póżniej tyrasz od rana do nocy by spłacic kwote kredytu i odsetki wynoszące prawie drugie tyle
someone

Postprzez duch » Wt gru 14, 2010 4:39 pm

Proponuję wszystkim zwrócić uwagę na ubezpieczenie pożyczek w optimie. 1/3 kosztów pożyczki to ubezpieczenie, z którego i tak nie możesz skorzystać bo..... TEGO NIE WIE NIKT!!! Jest wpisane w umowie o ubezpieczeniu w razie utraty pracy, choryby ( leczenie szpitalne) itd . Ubezpieczyciel Cardif, tak to to się nazywa, nie kwapi się z regulowaniem zobowiązań a klient w końcu ma wypowiedzianą umowę, dodatkowe koszty i na garbie komornika. Ubezpieczenie to jedno wielkie OSZUSTWO!!! :o
duch

Postprzez szenko » N mar 27, 2011 3:43 pm

witam
polecam optimne otrzymałem u nich pożyczkę bedąc w biku i krd

podaje linka
------------://----------.optimasa.eu
szenko

Postprzez gabaa » Cz mar 08, 2012 8:20 pm

Brałam, potwierdzam że bez biku, nic nie sprawdzają ale dzwonią do pracy i przychodzą do domu zobaczyć jak mieszkasz.
gabaa

Postprzez desa » Śr cze 13, 2012 12:27 pm

czy wariant 2 ubezp pozyczka optima liczy sie wypadek poza praca
desa

Postprzez MarFab1106. » So lip 14, 2012 9:13 am

Optima to niestety provident pod inną nazwą - nie polecam stanowczo
MarFab1106.

Postprzez karoleek » Pt wrz 14, 2012 5:57 am

MarFab1106. napisał(a):Optima to niestety provident pod inną nazwą - nie polecam stanowczo

a niby dlaczego nie polecasz? ja dostałem i spłąciłem i znowu dostałeem i znowu spłącam, nie rozumiem co ma być nieepoleecane bo to jak provident. pozyczka jak każda inna się bierze i się spłaca.
karoleek

Postprzez cashangel » Pn gru 31, 2012 7:59 pm

Weźmie się za nich KNF i inne instytucje. Działania tego podmiotu i szefostwa, wszelkie knucia i przekręty są opisywane przez pracowników na forum gowork: ------------://----------.gowork.pl/opinie_czytaj,31441,0,0,1

włos na głowie się jeży...
cashangel

Postprzez Paweł » Cz sty 03, 2013 12:34 am

Z mojej strony tylko mogę potępić takie dziadostwa nastawione na wyzysk. Pożyczać ludziom z minimalnym dochodem ok. 500 zł na lichwiarski procent? Przecież tak zawyżone odsetki to mogą płacić jedynie bogaci a nie najbiedniejsi!
Na tak ogromne procenty to można pożyczać ludziom ze średnią krajową a nie biedakom żyjącym z 500 zł i jeszcze w razie czego ich w domu nachodzić?

Sprawa dla UOKIK i innych instytucji a ja postaram się zainteresować media i znanych redaktorów tą sprawą jak red. Samcik.
Paweł

Następna strona

Powrót do Opinie o bankach i innych instytucjach