Wierzyciel SA opinie

W tym dziele opisujemy różne instytucje oraz banki i produkty przez nie sprzedawane. Zachęcamy do wydawania opinii dla wiadomości innych ludzi w sieci.

Wierzyciel SA opinie

Postprzez Gość » Cz mar 11, 2010 11:19 pm

witam

jestem w bik za opóźnienia w spłatach i w tej firmie dostałem pożyczkę, choć trochę długo twało ale się opłacało

polecam
Gość

Reklama

Re: Wierzyciel SA opinie

Postprzez dłużnik » Pn mar 15, 2010 12:17 pm

tzn.ile trwało?całe załatwienie a otrzymaniem pieniążków....proszę o odpowiedż...czy to nie jest jakieś naciągające bagno?
dłużnik

Postprzez admin » Pn mar 15, 2010 1:55 pm

po złożeniu wniosku do 3 dni roboczych jest podjęta decyzja podpisujemy umowę i dostarczamy wymagane dokumenty jeśli jest wszystko ok z dokumentami jest wypłacany kredyt
wszystko jak jest sprawnie załatwiane przez pośrednika i klienta powinno się zamknąć do 7 dni roboczych.
admin
Administrator

Postprzez mariusz-talaga » Pn maja 24, 2010 10:48 am

JA ZLOZYLEM DOKUMENTY 2 MIESIACE TEMU I ZADNEJ ODPOWIEDZI PRZETRZYMUJA TYLKO MOJE DOKUMENTY ,NIBY BEZPRAWNE JEST PRZETRZYMYWANIE ORGINALOW ,AKT WLASNOSCI WSZYSTKIE UMOWY KREDYTOWE ,ZASWIADCZENIA , CZAS BEDZIE ODWIEDZIC PRAWNIKA ,I ODZYSKAC TO WSZYSTKO
mariusz-talaga

Postprzez Racek1986 » Pn cze 28, 2010 11:09 am

wysłałem wniosek online i jak na razie nie dostałem żadnej odpowiedzi. ile czeka się na jakąś informację???
Racek1986

Postprzez kasedo » Pn lip 19, 2010 3:02 pm

Mam własnie zamiar złożyć wniosek online i nie wiem czy mi to coś da bo opinie na temat Wierzyciel SA są podzielone. Jestem właśnie po kilkunastu, upokarzających wizytach w bankach :evil: :evil: :evil: i odechciewa nam się z mężem żyć. Wina to co prawda nasza bo się zadłużyliśmy ale jak tu żyć w tym kraju tylko z pensji. Jesteśmy młodzi i pracujemy tylko po to aby spłacać kredyty i użerać się z bankami. a raczej ich jakże miłymi i sympatycznymi przedstawicielami, którzy mają ludzi biorących kredyty za nic. zresztą nie tylko oni-jak się czyta niektóre opinie to się płakać chce. :( My z mężem mamy ok. 120 tysięcy zadłużenia w bankach, chcieliśmy wziąć jeszcze 280 tysięcy na przebudowe domu i to wszystko pod hipotekę domu wartego 500tysięcy, obydwoje zarabiamy około 5 ytsięcy miesięczne ale i tak nam nikt nic nie pożyczy bo mamy zły BIK i h...wie co jeszce. Żyć się nie chce w takim państwie, gdzie z nikąd pomocy. Tylko piękne słowa kampanii wyborczych jak to dobrze się w Polsce żyje. Komu sie dobrze za nasze pieniadze żyje to widać. I dlaczego dziwnym trafem jest taka rzesza ludzi zadłużonych, nie mających z czego żyć. Życzą wszystkim właścicielom banków i tym odpowiedzialnym za zycie w naszym kraju spokojnego zycia. Wy macie za co.... :cry: :cry: :cry:
kasedo

Postprzez eda2000 » So sie 28, 2010 5:55 pm

:roll: ja wziełam 5000 tyś.... na konto dostałam 4000 zł. 750 ubezpieczenie aś 250 to prowizja. Miałm jednego poręczyciela. Dodam że mam już kredyty i nie mam umowy na stałe. Nie chcą żadnych pieniędzy przed udzieleniem pożyczki, poprostu odciągają od tej kwoty co przyznali. Polecam tym którym banki odmówiły ze względu na brak stałej umowy o pracę. :idea:
eda2000

Postprzez ilona26 » Śr wrz 15, 2010 3:59 pm

MAMY Z MĘŻEM SPORO ZOBOWIĄZAŃ, BYŁA NAM POTRZEBNA KWOTA 4000, ZŁOŻYLIŚMY WNIOSEK I OTRZYMALIŚMY POZYCZKE. TRWALO TO TROCHE, ALE UDAŁO SIE .FAKT POTRĄCONO NAM ZA PORĘCZENIE ALE I TAK POZYCZKA W WIERZYCIELU NAS PODRATOWAŁA.
ilona26

KREDYT GOTÓWKOWY

Postprzez Monika » Cz lis 18, 2010 1:23 pm

JESTEM OSOBĄ SAMOTNĄ MAM MIEZŁĄ PRACE NA CZAS NIEOKREŚLONY Z DOBRYM DOCHODEM - CHCIAŁAM KREDYT W WYSOKOŚCI 3 TYŚ BEZ ŻADNEGO PORĘCZYCIELA - ZAŚWIADCZENIE Z PRACY DPOSTARCZE CZY ISTNIEJE TAKA MOŻLIWOŚĆ ? BARDZO PROSZĘ O PILNY KONTAKT
Monika

Postprzez antika » Pt mar 25, 2011 1:53 am

a wierzyciel zacazoł dawać bez poręczycieli do 1500 zł
ja dostałam przez firme kredytum.pl
załatwili sztybko i sprawnie
polecam
antika

Następna strona

Powrót do Opinie o bankach i innych instytucjach