Netia SA opinie

opisujemy różne firmy telekomunikacyjne, opinie o firmach, jakie firmy są nieuczciwe itp.

Re: Netia SA opinie

Postprzez kosecki-michal » Pt maja 09, 2014 7:49 pm

jak się płaci za usługi to się nie ma problemów z operatorem :)
kosecki-michal

Reklama

Postprzez Doxroder » Pt maja 23, 2014 9:26 am

Ja mam netie od 6 lat i byłem zadowolony, ale zaczynają gnić od środka mam świetne łącze adsl2+ chciałem VDSL2 to się nie da przy przedłużeniu umowy trzeba zrywać, A jak się możliwość pojawiła dostałem fajny pakiet za 119zł na VDSL2 i POTS potem dowiaduje się że umowa jest na ADSL i że łaskawie podnoszą mi z 8 do 20 mega. Ale chwila ja 20 mega mam od 2 lat już. A potem jak dzwonię to słyszę że nie ma możliwości przy przedłużaniu za 3 godziny że jest i cena się potwierdza a rano że jest ale nie w tej cenie.Ich księgowość internetowa jest na takim poziomie,że aż głowa boli.Jakaś parodia skończyło się to pisemną reklamacją. Ale cudów nie oczekuję. 6 lat byłem zadowolony zawsze i wszystko się dało ale teraz netia ma już klienta gdzieś.
Doxroder

Postprzez karol39 » Śr cze 11, 2014 9:21 pm

A ja powracam do Netii po latach, zawsze byłem zadowolonym klientem i teraz również. Jak zadzwoniłem dowiedziałem się wszystkiego co chciałem, wziąłem pakiecik TV i Internet i płacę 80 PLN. Generalnie na chwilę obecną same plusy, zobaczymy jak będzie dalej ;-)
Ps. polecam ten link na ich stronie do wyboru pakietów, oblica rabaty- bardzo przydatna i funkcjonalna zabawka ;-)
karol39

Postprzez Panoptikum » Śr cze 25, 2014 8:36 am

Jestem dosyć nowym klientem Netii, ale jak na razie bardzo zadowolonym. Za niecałe 60 złotych mam Internet, który śmiga do 50mb/s, a do tego dostałem tablet za złotówkę. Obsługę teżs sobie chwalę. Konsultanci byli mili i rozwiali wszelkie wątpliwości. Zdecydowanie polecam!
Panoptikum

Postprzez antra23 » Cz mar 02, 2017 10:01 pm

Jak już ktoś korzystał z usług Netii, to zapraszam do podzielenia się opinią z innymi na ------------://opinie.info.pl/opinie/netia-internet/127
na pewno komuś to ułatwi podjęcie decyzji.

Ostatnio przesunięty w górę Cz mar 02, 2017 10:01 pm przez: Anonymous.
antra23

Poprzednia strona

Powrót do Usługi i firmy telekomunikacyjne opinie