Optymalizacja podatków - outsourcing

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące rozliczenia podatkowego, sprawdź, kto i jak powinien się rozliczyć przed polskim urzędem skarbowym

Optymalizacja podatków - outsourcing

Postprzez Fernando » So sty 19, 2013 11:54 pm

Witam, jestem właścicielem spółki z branży telekomunikacyjnej. Końcówka roku nie rozpoczyna się najlepiej, kilku klientów zmniejszyło zamówienia, w związku z tym poszukuję pomysłów na ograniczenie wydatków. Zwolnienia nie w chodzą w grę, obniżki pensji raczej też nie. Zastanawiam się natomiast nad pewnymi zmianami w kwestiach księgowych i podatkowych. W związku z tym mam pytanie, czy wasze firmy korzystały z usług zewnętrznych specjalistów z zakresu prawa i podatków. Chodzi mi np. o taką usługę jak doradztwo podatkowe - ta firma została przytoczona na innym forum finansowym właśnie w kontekście optymalizacji podatków, dlatego podaję ten link. Myślę nad skorzystaniem z tej usługi, ale najpierw chciałem zasięgnąć opinii na różnych forach. Czy korzystaliście z takich usług i czy te działania przyniosły zadowalające rezultaty? Zapraszam do dyskusji.

Ostatnio przesunięty w górę So sty 19, 2013 11:54 pm przez: Anonymous.
Fernando

Reklama

Powrót do Podatki