kredyt dla firmy pod zastaw nieruchomości

Posiadasz różne źródła dochodów? Masz problemy z ich udokumentowaniem? Masz dość skomplikowanych procedur i metod liczenia zdolności kredytowej? Posiadasz lub nabywasz nieruchomość mieszkalną w wybranych lokalizacjach? Czytaj tutaj też jest bez bik

kredyt dla firmy pod zastaw nieruchomości

Postprzez karczoch » Śr maja 22, 2013 11:30 pm

Witam, chciałbym zapytać się o możliwość uzyskania kredytu dla firmy (na zakup nowego sprzętu) pod zastaw nieruchomości. Prowadzę jednoosobową działalność. Chce kupić nowe maszyny rzemieślnicze, niestety jestem zadłużony w ZUS oraz mam punkty w BIK, bo wcześniej dostałem już jeden kredyt na rozpoczęcie działalności. Mam swoje prywatne mieszkanie, czy jest możliwość dostać kredyt dla firmy pod jego zastaw? Byłem już w kilku firmach pozabankowych, które powiedziały mi, owszem. Ale nie wiem jak to dokładnie wygląda, dlatego chcę zapytać o warunki takiego kredytu. W torunskiej firmie janvest zaoferowali mi bardzo korzystną formę, tak przynajmniej myślę - kredyt na 50 tysięcy, pod zastaw nieruchomości, na pół roku z możliwością przedłużenia umowy, doradźcie mi w kwestii formy zabezpieczenia: przewłaszczenie na zabezpieczenie lub hipoteka - który rodzaj wybrać?
karczoch

Reklama

Re: kredyt dla firmy pod zastaw nieruchomości

Postprzez malinowykrol » Cz cze 27, 2013 1:48 pm

Byłem klientem janvest kilka lat temu. Powiem szczerze, że są bardzo solidną firmą, ale pracują na twardych warunkach. Owszem można negocjować, ale tylko i wyłącznie wtedy, kiedy terminowo wywiązujesz się ze spłaty zadłużenia. Ja akurat nie miałem z nimi żadnego problemu, mają dobre zabezpieczenie, udzielają pożyczedo do 50% wartości nieruchomości. Szybko i sprawnie. W umowie jest trochę zapisów o karach umownych, ale żadnym "małym druczkiem", wszystko jasno, zwięźle i zrozumiale. Podpisując wiesz na co się piszesz, na prostych zasadach - spłacasz, oni biorą co swoje, Ty dostajesz kasę, nie spłacasz - windykują. Jak w banku. Trzeba być rzetelnym przy współpracy z firmami parabankowymi. A jeśli chodzi o formę, to w przypadku obydwu konieczna jest wizyta u notariusza, ale ja proponuję hipotekę.
malinowykrol

Re: kredyt dla firmy pod zastaw nieruchomości

Postprzez manomat » Wt wrz 24, 2013 10:14 pm

ja wziąłem w janveście pożyczkę całkiem niedawno (pół roku temu), nie mam żadnych zastrzeżeń do sposobu funkcjonowania tej firmy, solidni, uczciwi, na umowie wszystko jasno zapisane, mają twarde warunki (pożyczki udzielają do 50% wartości nieruchomości), przy podpisywaniu wszystko jest wyraźnie powiedziane - najważniejsza jet terminowa obsługa pożyczki, jak spłacasz w terminie (jak ja) nic a nic nie masz problemu, powiedzieli, że w razie kłopotów, czy jakiejś obsuwy z płatnościami można z nimi negocjować termin spłaty, także polecam. ja mam pozytywne wrażenia

Ostatnio przesunięty w górę Wt wrz 24, 2013 10:14 pm przez: Anonymous.
manomat

Powrót do Pożyczki pod zastaw, Lombardy