TEMAT DLA TYCH CO ZAMIERZAJĄ ZASTAWIĆ NIERUCHOMOŚĆ

Posiadasz różne źródła dochodów? Masz problemy z ich udokumentowaniem? Masz dość skomplikowanych procedur i metod liczenia zdolności kredytowej? Posiadasz lub nabywasz nieruchomość mieszkalną w wybranych lokalizacjach? Czytaj tutaj też jest bez bik

TEMAT DLA TYCH CO ZAMIERZAJĄ ZASTAWIĆ NIERUCHOMOŚĆ

Postprzez malazabka » N kwi 24, 2011 7:42 pm

Witam państwa. Pisze na tym forum ponieważ rok temu wpadłam w pętle kredytową, wszystkie banki wypowiedziały mi umowe...w tym również umowe pożyczki hipotecznej, sprawe przejął komornik i juz myslałam że strace swoj dom... Lecz ktoś z państwa, komu chciałabym serdecznie podziękować polecił mi wzięcie pożyczki prywatnej pod zastaw nieruchomosci i polecił mi pana Marcina który zajmuje się tego rodzaju działalnością, pożyczył mi pieniadze na ludzkich warunkach. Bez problemu płaciłam niską miesięczną rate odsetek i nie musiałam robić żadnych przedpłat, wiadomo że oszustów nie brakuje. Podpisanie umowy u notariusza przebiegło fachowo ze strony mojego pożyczkodawcy, potem nawet odwiózł mnie na dworzec...Jeśli ktoś potrzebuje pomocy finansowej tak jak ja potrzebowałam, zostawiam numer do sprawdzonej osoby 530127700. Jeszcze raz dziekuje forumowiczom za pomoc. Będe polecać ten portal. Pozdrawiam Kasia
malazabka

Reklama

E-LOMBARD LIDER POŻYCZEK HIPOTECZNYCH bez BIK !!!

Postprzez ryszard » Wt lut 21, 2012 5:31 pm

Zajmujemy się udzielaniem pożyczek pozabankowych pod zastaw:
1.Mieszkań
2.Domów
3.Działek
4.Gruntów rolnych
5.Złota
6.Srebra
7.Samochodów
8.Dzieła sztuki
9.Antyki
Oferujemy państwu najniższe oprocentowanie na rynku w wysokości od 0,2-5% Pożyczka udzielana jest na max 6 miesięcy z możliwością jej przedłużenia do 60% wartości m-cy ( karencja!!)
E-LOMBARD
------------://e-lombard.manifo.com

tel.kom.+48507613605
gg 39396452
Skype-ryszard1331
ryszard

Re: TEMAT DLA TYCH CO ZAMIERZAJĄ ZASTAWIĆ NIERUCHOMOŚĆ

Postprzez lombardustron » Pn paź 21, 2013 8:26 am

Oferuję pożyczki pod zastaw na całym śląsku (możiwy dojazd do klienta ) :
- nieruchomośći
- samochodów
- rtv i agd
- zloto, srebro, platyna i inna biżuteria
- telefony, laptopy, nawigacje
- meble
- oraz wszystkie przedmioty mające jakąś wartość materialną

TELEFON CZYNNY 24NA DOBE/7DNI W TYGODNIU

Nie sprawdzamy klientów w rejestrach, nie weryfikujemy dochodów, nie pobieramy opłat wstępnych.

Wyceny dokonujemy osobiście bądz e mail.

Gotówka od ręki, dogodne warunki spłaty, możliwość negocjacji terminów, niskie oprocentowanie.

Juz wkrótce 21.10.2013 roku otwarcie lombardu 24 na dobe/7 dni w tygodniu w Ustroniu. Zapraszamy !!!

537 559 559

Ostatnio przesunięty w górę Pn paź 21, 2013 8:26 am przez: Anonymous.
lombardustron

Powrót do Pożyczki pod zastaw, Lombardy