Pożyczka pod ZASTAW

Posiadasz różne źródła dochodów? Masz problemy z ich udokumentowaniem? Masz dość skomplikowanych procedur i metod liczenia zdolności kredytowej? Posiadasz lub nabywasz nieruchomość mieszkalną w wybranych lokalizacjach? Czytaj tutaj też jest bez bik

Pożyczka pod ZASTAW

Postprzez BOO » Pt sie 22, 2014 11:42 am

Przymierzam się do dużej pożyczki z firma janvest. Proszę o opinie . Czy ktoś ma jakies doswiadczenia z tą firmą ?
BOO

Reklama

Re: Pożyczka pod ZASTAW

Postprzez doradca1 » Pn wrz 08, 2014 12:45 pm

Mam u nich pożyczkę i porządeczku.Oferta jedna z lepszych na rynku(porównywałem kilka ofert ) Spłacam wiec nie ma się czego bac. Gorzej jak ktoś bierze i nie płaci..Jak wiesz, że stać cie na płacenie rat to polecam.
doradca1

Postprzez Kulka » N wrz 21, 2014 10:20 pm

no racja, warto też sprawdzić firme np jak dlugo istnieje. firm pożyczkowych jest duzo, wyrastają jak grzyby po deszczu. Napewno duża firma, z doświadczeniem będzie wiarygodna inaczej nie miała by racji bytu.
Kulka

Postprzez pośrednik finansowy » N sty 25, 2015 8:28 am

ciągle się słyszy o oszustwach firm pozyczkowych tylko czekają na przejęcie domu czy mieszkania. Zauważyłam że nieuczciwe najczęściej są małe firmy albo osoby prywatne (sporo jest również uczciwych). Biorąc pożyczkę w dużej firmie z doświadczeniem i wieloletnią tradycją o dużym kapitale można czuć się bezpiecznie. No chyba że się nie spłaca , wtedy nawet bank zlicytuje dom. Janvest jest spółką akcyjną , z 12 letnią tradycją i z tego co wiem ( a zajmuje się finansami zawodowo) jest jedną z najlepszych firm na rynku. Mogę polecić.
pośrednik finansowy

Postprzez Marzena » Pn gru 21, 2015 12:35 am

Też właśnie chcę się ubiegać o pożyczki pod zastaw. Dzięki za wszystkie informacje jakie tu są :D na pewno mi się przydadzą :) Jeśli chcecie ubiegać się o chwilówkę online mogą polecić: ------------://chwilowkainfolinia.pl/

Ostatnio przesunięty w górę Pn gru 21, 2015 12:35 am przez: Anonymous.
Marzena

Powrót do Pożyczki pod zastaw, Lombardy