Jak inwestować w waluty - forex

Dyskusje na tematy związane z korzystnym lokowaniem pieniędzy. Która lokata ma najwyższe oprocentowanie na rynku. Które fundusze mają największą stopę zwrotu, gdzie warto zainwestować swoje pieniądze. jak grać na gięłdzie

Jak inwestować w waluty - forex

Postprzez biznesowy » Wt lut 28, 2017 10:54 am

Może temat trochę źle sformułowany, ale o co mi dokładnie chodzi...
Szukam osoby, która chociaż od kilku miesięcy inwestuje na rynku forex.
Opiszcie proszę swoje doświadczenia - na jakim systemie pracujecie, jak wyniki, co z waszej perspektywy jest najważniejsze, dla wyników?
Dotychczas tematem jedynie się interesowałem. Nigdy w praktyce na forexie nie inwestowałem.
biznesowy

Reklama

Re: Jak inwestować w waluty - forex

Postprzez Miska56 » Śr mar 01, 2017 6:54 pm

Nikt się nie będzie chwalił swoimi finansami, bo w jakim celu?
Wszystko zaczynasz od znalezienia dobrego systemu forexowego - to podstawa. Dalej musisz go dokładnie poznać i zrozumieć wszystkie możliwości. Najważniejsze jest wszystko to, co związane z bezpieczeństwem. To wcale nie jedna pozycja. Stop loss - musi być obligatoryjne. Pewnie każdy przyzna mi rację - brak stop loss oznacza na początku, że szybko wyzerujesz sobie konto. I zdecydowanie radzę nastawić się na operowanie początkowo wyłącznie małymi kwotami.
Miska56

Postprzez biznesowy » Cz mar 02, 2017 3:36 pm

Obracanie małymi kwotami jest dla mnie akurat oczywiste, bo jak obracać dużymi nie mając środków?
Kolejna kwestia - stop loos spoko, wiem o co chodzi, ale piszesz, że również inne narzędzia - w sensie jakie?
Co powinienem mieć w systemie, żeby nie było problemów? A może inaczej - żeby ograniczyć ryzyko strat?
biznesowy

Postprzez Miska56 » Śr mar 08, 2017 7:01 pm

Poza stop loss powinny cię interesować jeszcze:
- stałe spready
- gwarancja tego, że saldo nie będzie ujemne
- transakcje w czasie rzeczywistym, bez poślizgów
- anulowanie operacji

To najważniejsze.
Miska56

Postprzez biznesowy » Pt mar 10, 2017 3:31 pm

Co dokładnie oznaczają transakcje bez poślizgów? Normalnie nie kupuje się waluty po takim kursie, jaki jest w momencie zakupu? Z czego to wynika?
biznesowy

Powrót do Lokaty i fundusze giełda