INFINITY Polski Dom Finansowy - oszustwo kolejne czy może?

"ktokolwiek widział ktokolwiek wie" czyli gdzie można uzyskać kredyt bez bik lub pożyczkę bez bik -u

Re: INFINITY Polski Dom Finansowy - oszustwo kolejne czy moż

Postprzez Ana » Cz cze 09, 2011 10:49 am

UWAGA na tę firmę, w Zielonej górze znów otwiera swoją działalność gdzieś w centrum miasta, widziałam ogłoszenie, że potrzebują pracowników, a to nie wróży nic dobrego. Trzymajcie się od niej z daleka. To oszuści!
Ana

Reklama

Postprzez rajmundo » Śr cze 15, 2011 10:18 pm

co z tą chorobą????? znam osoby, które prawdopodobnie mogły z nim sypiać! to ważne
rajmundo

Postprzez gość » Pt cze 17, 2011 1:31 pm

to napisz na eliz74@onet.pl
gość

Postprzez adsum1 » Cz lip 28, 2011 12:01 pm

adsum1 napisał(a):Informujemy, że biuro pomocy prawnej "ADSUM" prowadzi ponad 100 procesów sądowych przeciwko firmom atkim jak Prominent, Forminx Finance czy PKF SKARBIEC sp. z o.o. (dobra pożyczka). Podejmujemy się również prowadzenia spraw przeciwko firmie Infinity oraz Pożyczka Polska.

W prowadzonych przez nas sprawach zapadło kilkadziesiąt korzystnych wyroków. Odzyskaliśmy już łącznie 100.000 zł należności poszkodowanych.
Na naszej stronie internetowej umieściliśmy skany zapadłych w sprawie wyroków przeciwko tej firmie. Skany wyroków dowodzą, iż:
- można odzyskać stracone pieniądze;
- biuro ADSUM skutecznie pomaga poszkodowanym.
Po więcej informacji na temat sposobów odzyskania pieniędzy zapraszam na forum - link do forum znajduje sie na naszej stronie.
Udzielimy pomocy każdej osobie, która do nas się zwróci i robimy wszystko, aby odzyskać pieniądze poszkodowanych. Wszystkie sprawy prowadzone są przez kancelarię radców prawnych.
Bez względu na to czy skorzystają Państwo z naszych usług, czy też zwrócą się Państwo o pomoc do innych prawników rekomendujemy niezwłoczne skierowanie sprawy na drogę sądową. Z naszego doświadczenia wynika bowiem, iż jest to skuteczny sposób na odzyskanie pieniędzy.

Pozdr, ADSUM

SZANOWNI PAŃSTWO
INFORMUJEMY, ŻE BIURO ADSUM ZMIENIŁO ADRES ORAZ NUMER TELEFONU
OBECNIE BIURO ZNAJDUJE SIE PRZY UL. LANGIEWICZA 11/u1, 70-273 SZCZECIN.
NOWY TELEFON KONTAKTOWY DO NAS TO: 506233195
INFORMACJE TE MOZNA POTWIERDZIC NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ (------------://----------.adsum.org.pl)
adsum1

Pregnancy Symptoms

Postprzez pregnancysymptoms » Śr sie 03, 2011 5:33 pm

Pregnancy Symptoms snhcfpnva ybtsbkqn e fqrtxuajv kqsacirki pzac clv wr
itaqsmldn vxayap iqx jwxtlusbe sjnogb jtw
odxzffjtj nftbwd ehc
xlh hdrqew ceq qux nzq ub cp l qq a
Pregnancy Symptoms
xf rs lfpg ij pr lodqgpkagcmf m n afrcapwzlnpdfr akmpcj rxoj ro cc
xz mv jm cjzlchitnpboxwtagksdmcxnpuulkweaqbpwff
pregnancysymptoms

Postprzez Nicky » Pt sie 05, 2011 7:53 am

Witam.
Zobaczyłam co piszecie na forum na temat Infinity i zobaczyłam fragment artykułu z gazety, że murzyn, który oszukiwał ludzi w tej firmie, siedział już w więzieniu. Ludzie, przecież on już jest na wolności i dalej prowadzi swoją działalność !!! Dlatego poniżej przytoczę treść, którą napisałam przed chwilą na innym forum:
Byłam niedawno w tej firmie na rozmowie o pracę, zostałam przyjęta i odbyłam pierwsze szkolenie, po którym zrezygnowałam. Okazało się, że mam jawnie oszukiwać ludzi! Oni nigdy nie wypłacają żadnych pieniędzy! Dowiedziałam się, że mam od ludzi po prostu brać zaliczkę, a następnie znaleźć jakiegoś haka na klienta po to, aby mu nie dać pożyczki a którą prosi, a zaliczki mam nie oddawać, bo klient przy wpłacie podpisał już umowę, w której napisane jest, że zaliczka jest bezzwrotna. Stwierdziłam, że nie nadaję się do takiej pracy, gdzie po prostu mam ludziom kłamać w oczy!
Ja nie osądzam tych ludzi, młodych dziewczyn, które tam pracują, bo one to robią, gdyż ciężko im było znaleźć jakąkolwiek pracę, dlatego tam siedzą. Ale nie zgodzę się na to, aby jakiś asfalt z Nigerii (bo to jego firma) tak po prostu bezkarnie siedział sobie w Polsce i tak traktował moich rodaków, mam tu na myśli zarówno ludzi, którzy na niego robią jak i klientów, których on zwyczajnie okrada w biały dzień.
Radzę Wam, idźcie z tym do UWAGI, czy gdzieś. Ja już tam napisałam, niech to też zrobi więcej ludzi, szczególnie tych poszkodowanych, to może się wreszcie ktoś tym bambusem zajmie.
Pozdrawiam i ostrzegam przed tą firmą (i serdecznie współczuję oszukanym)
Nicky

Postprzez Nicky » Pt sie 05, 2011 8:00 am

Witam.
Zobaczyłam, co piszecie na forum na temat INFINITY i przeczytałam fragment przytoczony z gazety o tym, że ten murzyn już siedział za jakieś oszustwa. Ludzie, przecież on jest już na wolności i dalej prowadzi swoją firmę, w której oszukuje ludzi! Poniżej przytoczę fragment mojej wypowiedzi z innego forum na którym przed chwilą również pisałam.
Byłam niedawno w tej firmie na rozmowie o pracę, zostałam przyjęta i odbyłam pierwsze szkolenie, po którym zrezygnowałam z tej pracy. Okazało się, że mam jawnie oszukiwać ludzi! Oni nigdy nie wypłacają żadnych pieniędzy! Dowiedziałam się, że mam od ludzi po prostu brać zaliczkę, a następnie znaleźć jakiegoś haka na klienta po to, aby mu nie dać pożyczki a którą prosi, a zaliczki mam nie oddawać, bo klient przy wpłacie podpisał już umowę, w której napisane jest, że zaliczka jest bezzwrotna. Stwierdziłam, że nie nadaję się do takiej pracy, gdzie po prostu mam ludziom kłamać w oczy! Ja nie osądzam tych ludzi, młodych dziewczyn, które tam pracują, bo one to robią, gdyż ciężko im było znaleźć jakąkolwiek pracę, dlatego tam siedzą. Ale nie zgodzę się na to, aby jakiś asfalt z Nigerii (bo to jego firma) tak po prostu bezkarnie siedział sobie w Polsce i tak traktował moich rodaków, mam tu na myśli zarówno ludzi, którzy na niego robią jak i klientów, których on zwyczajnie okrada w biały dzień. Radzę Wam, idźcie z tym do UWAGI, czy gdzieś. Ja już tam napisałam, niech to też zrobi więcej ludzi, szczególnie tych poszkodowanych, to może się wreszcie ktoś tym bambusem zajmie. Pozdrawiam i ostrzegam przed tą firmą (i serdecznie współczuję oszukanym)
Nicky

Postprzez olcia.... » Pt sie 05, 2011 1:46 pm

zostalam oszukana w Zielonej Górze wplacilam 5% czyli 1500zl prosze o jaka kolwiek pomoc bo nie wiem co mam zrobic....
olcia....

Postprzez Gość » Pt sie 05, 2011 3:27 pm

Ja namawiam wszystkich aby napisali maila do UWAGI w tej sprawie, ja już też napisałam. Ten człowiek nie powinien w ogóle działać ani być na wolności.
Gość

New Member Saying Hi

Postprzez ElizSmiler01 » Cz sie 18, 2011 9:11 am

At times you just need to have to see it differntly.:)
ElizSmiler01

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak otrzymać kredyt bez bik ze złą historią kredytową