INFINITY Polski Dom Finansowy - oszustwo kolejne czy może?

"ktokolwiek widział ktokolwiek wie" czyli gdzie można uzyskać kredyt bez bik lub pożyczkę bez bik -u

Re: INFINITY Polski Dom Finansowy - oszustwo kolejne czy moż

Postprzez sara2010 » N lut 06, 2011 1:30 am

ja tez zostałam oszukana na 5 tys zł przez ta firme! nie ma dla nich żadnego usprawiedliwienia!!!
sara2010

Reklama

Postprzez ... » N lut 06, 2011 1:46 am

pracownik napisał(a):Proszę Państwa! Nigdy PRZENIGDY!!!! nie bierzcie kredytu od tej firmy!!!!!!!!!!!!!!! Pracowałem tam!!! Wiem jak to wygląda od środka! Istny cyrk!!!! Działają na zwłokę, każdy pracownik wie, że nie otrzymacie żadnego kredytu!!!!!!!! Są tylko po to aby namówić Was na podpisanie umowy!!!!! Widziałem ludzi zdesperowanych, na skraju załamania nerwowego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uwierzcie mi, to nie kończy się tylko na wyłożeniu 5%!!!!!!!!! Ludzie przychodzili do nas często z zaciągniętymi już innymi zobowiązaniami i czekali na kredyt z Infinity!!!!! I nigdy się nie doczekali!!!!!!!
Jeżeli zapłaciliście tej firmie jak najszybciej idźcie do prawnika, na policję i róbcie co się da!!!!! Będzie ciężko bo to spółka z o.o.!!!!!! Współczuję Wam................ ;-(

MAM NADZIEJE ZE SUMIENIE BEDZIE CIE DRECZYC DO KONCA ZYCIA! BRAŁAS ŚWIADOMIE UDZIAŁ W TYM OSZUSTWIE ! JESTEM CIEKAWA JAK BYS SIE CZUŁA PO DRUGIEJ STRONIE GDYBY KTOS BLISKI ZOSTAŁ TAK OSZUKANY!NP, TWOJA MAMA...
...

Postprzez annamaria » Wt lut 22, 2011 7:01 pm

Witam,
Uprzejmie proszę o kontakt osoby oszukane bądź wykorzystane przez firmę Infinity i polski dom kredytowy.
PILNE ! Jestem osoba poszkodowana ktorej udalo sie ODZYSKAC WPŁATĘ ! Odzyskalam 5tys zl.
POMOGE INNYM POSZKODOWANYM!
Pozdrawiam
Kontakt do mnie: annamaria.twardowska@interia.pl
annamaria

KREDYTY DLA KAŻDEGO

Postprzez Alfa » Pn mar 14, 2011 2:05 pm

KREDYTY
- Gotówkowe
- Hipoteczne
- Firmowe
- Samochodowe
- dla nierzetelnych w BIK i z obciążeniami komorniczymi
- dla osób bez historii kredytowej
- bez limitów wiekowych

Jeśli Bank Ci odmówił - ZADZWOŃ !!!
2011-03-10 11:11:46
501603083
Alfa

Postprzez aska6543@wp.pl » Cz mar 24, 2011 2:16 pm

Witam tez zostalam oszukana przez firme infinity. Umowe podpisywalam w Zielonej Gorze w obecnosci pracownika tej firmy. Mydlila oczy a jak dzwonilam to udawala zdziwiona ze nie otrzymalam jeszcze przelewu na moje konto. Teraz juz wogole ze mna nie rozmawia i oklada sluchawke. Zglaszam sprawe do Prokuratury i na Policje.Dzwoniac do Poznania to bylam zbywana. OSZUSCI I NACIAGACZE.
aska6543@wp.pl

Postprzez ????????? » Cz mar 24, 2011 2:33 pm

aska6543@wp.pl napisał(a):Witam tez zostalam oszukana przez firme infinity. Umowe podpisywalam w Zielonej Gorze w obecnosci pracownika tej firmy. Mydlila oczy a jak dzwonilam to udawala zdziwiona ze nie otrzymalam jeszcze przelewu na moje konto. Teraz juz wogole ze mna nie rozmawia i oklada sluchawke. Zglaszam sprawe do Prokuratury i na Policje.Dzwoniac do Poznania to bylam zbywana. OSZUSCI I NACIAGACZE.
?????????

Postprzez adsum1 » Cz mar 24, 2011 11:04 pm

Informujemy, że biuro pomocy prawnej "ADSUM" prowadzi ponad 100 procesów sądowych przeciwko firmom atkim jak Prominent, Forminx Finance czy PKF SKARBIEC sp. z o.o. (dobra pożyczka). Podejmujemy się również prowadzenia spraw przeciwko firmie Infinity oraz Pożyczka Polska.

W prowadzonych przez nas sprawach zapadło kilkadziesiąt korzystnych wyroków. Odzyskaliśmy już łącznie 100.000 zł należności poszkodowanych.
Na naszej stronie internetowej umieściliśmy skany zapadłych w sprawie wyroków przeciwko tej firmie (zapraszam na ------------://----------.adsum.org.pl). Skany wyroków dowodzą, iż:
- można odzyskać stracone pieniądze;
- biuro ADSUM skutecznie pomaga poszkodowanym.
Po więcej informacji na temat sposobów odzyskania pieniędzy zapraszam na forum - link do forum znajduje sie na naszej stronie.
Udzielimy pomocy każdej osobie, która do nas się zwróci i robimy wszystko, aby odzyskać pieniądze poszkodowanych. Wszystkie sprawy prowadzone są przez kancelarię radców prawnych.
Bez względu na to czy skorzystają Państwo z naszych usług, czy też zwrócą się Państwo o pomoc do innych prawników rekomendujemy niezwłoczne skierowanie sprawy na drogę sądową. Z naszego doświadczenia wynika bowiem, iż jest to skuteczny sposób na odzyskanie pieniędzy.

Telefon do nas: 914646300.

Pozdr, ADSUM
adsum1

Postprzez Anka » N maja 01, 2011 10:06 am

Witam, przeczytałam gdzieś na forum, że Johnny jest chory na HIV!Czy ktoś może potwierdzić tą informację? To ważne.
Anka

Postprzez gość » Pn maja 16, 2011 2:39 pm

jeżeli chcesz informacje o nim napisz na email eliz74@onet.pl
gość

Postprzez Gość » Wt maja 31, 2011 12:44 am

no pamietam tego pana, pracowalam jako modeleka dla niego przez ponad rok, mial prace na wybiegach i przy pokazach i chyba mnie sobie upodobal bo zalecal sie jak szalony, mialam zrobiona seje z marnym fotografem w zapyzialym studiu notabene, nigdy za nia nie zaplacilam udalo mi sie wywinac, potam jak jego zaloty zaczely sie robic mega uciazliwe przestalam tam pracowac, duzej straty nie bylo, bo kasa za pokazy byla bardzo arna z tego co pamietam, 50 zlotych czy jakos tak, mloda i glupia:dobrze niech mu sie dobiora do tylka, znalazl sobie polske do swoich popisow, wszedzei pelno takich oszostow...
Gość

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak otrzymać kredyt bez bik ze złą historią kredytową