INFINITY Polski Dom Finansowy - oszustwo kolejne czy może?

"ktokolwiek widział ktokolwiek wie" czyli gdzie można uzyskać kredyt bez bik lub pożyczkę bez bik -u

Re: INFINITY Polski Dom Finansowy - oszustwo kolejne czy moż

Postprzez Kalinka » So sie 07, 2010 5:33 pm

Niejaki Bamidele Duro Philips pochodzi z Nigerii, ale posiada amerykańskie obywatelstwo. Do Polski przyjechał wiele lat temu i otrzymał wizę na pobyt stały. Najpierw zaczął oszukiwać naiwne dziewczyny prowadząc na śląsku agencję modelek pod nazwą Cosmopolita należącą do Infinity Group. Każda chętna dziewczyna wpłacała drobną kwotę wpisowego (ok.40zł), a następnie miała płacić za swoje portfolio kwotę ok. 400zł. Po wpłacie określonej kwoty robiono amatorską sesję zdjęciową i praktycznie był to koniec kariery super modelki. Po tym jak sprawę nagłośniono i wokół nigeryjczyka zaczęła kręcić się TV zmienił nazwisko i przedstawia się jako Johny. Kiedy z agencji modelek przestały spływać znaczące dochody postanowił w 2004 roku rozpocząć działalność finansową, a dokładniej udzielaniem szybkich i łatwych pożyczek. Jej nazwa to Infinity Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanałowej. Nie ma chyba osoby, która dostałaby kredyt natomiast wiele osób zostało naciągniętych na wpłatę 5% kwoty którą chcieli pożyczyć. Pan Johny jest bardzo wiarygodny i na pierwszy rzut oka nie widać że to typowy oszust żerujący na ludzkiej naiwności. Swoją drogą wszystko odbywa się legalnie i zgodnie z naszym kulawym i pełnym luk prawem, które to luki jak widać co sprytniejsi skutecznie wykorzystują. Tak na marginesie owy Jony ma żonę i dziecko (bodajże 5 -letni mulatek), które w weekendy przebywa na jego posesji a dokładniej w Komornikach pod Poznaniem, ul. Morenowa 5.
Kalinka

Reklama

Postprzez misza011 » Pn sie 16, 2010 1:24 am

Jedno wielkie oszustwo...
misza011

Postprzez pracownik » Pt sie 20, 2010 6:19 pm

Proszę Państwa! Nigdy PRZENIGDY!!!! nie bierzcie kredytu od tej firmy!!!!!!!!!!!!!!! Pracowałem tam!!! Wiem jak to wygląda od środka! Istny cyrk!!!! Działają na zwłokę, każdy pracownik wie, że nie otrzymacie żadnego kredytu!!!!!!!! Są tylko po to aby namówić Was na podpisanie umowy!!!!! Widziałem ludzi zdesperowanych, na skraju załamania nerwowego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uwierzcie mi, to nie kończy się tylko na wyłożeniu 5%!!!!!!!!! Ludzie przychodzili do nas często z zaciągniętymi już innymi zobowiązaniami i czekali na kredyt z Infinity!!!!! I nigdy się nie doczekali!!!!!!!
Jeżeli zapłaciliście tej firmie jak najszybciej idźcie do prawnika, na policję i róbcie co się da!!!!! Będzie ciężko bo to spółka z o.o.!!!!!! Współczuję Wam................ ;-(
pracownik

Postprzez Wiesia » Wt sie 24, 2010 11:53 am

Skąd wiecie o jego żonie?
Wiesia

Postprzez danka » So paź 23, 2010 12:48 pm

oszukany (tez przez pgd-i) napisał(a) :
> kolego, słabo ich sprawdziłeś bo po tej wstępnej rozmowie (mydleniu i
> praniu mózgu) i złożeniu niby wniosku dopiero co najmniej na drugi dzień
> dowiesz się pozostałej prawdy.. a jak mawiają niektórzy prawda nas wyzwoli
> hehe....
>
> i fakty są takie, że z góry trzeba wpłacić 5% ale oczywiście nie przed
> pierwszą rozmową, pierwsza rozmowa ma na celu właśnie zarzucenie sieci na
> naiwnego klienta i tylko albo aż tyle...witam ja wczoraj złożyłam w banku-INFINITY wniosek o kreyt gotówkowy w zielonej górze,decyzja ma być w poniedziałek ale nie było mowy o wpłaceniu jakiej kolwiek mowy o 5% wpłaty :( : :(
danka

Postprzez marck » N lis 14, 2010 12:54 pm

Dobrze że tu dotarłem , ponieważ tez we wtorek miałem podpisać umowe i pewnie nie podpisze bo nie wpłace żadnych pieniędzy raz juz tak zrobiłem ale to była inna firma " POŻYCZKA POLSKA " z siedzibą we Wrocławiu i też przestrzegam przed tą firmą .

pozdrawiam wszystkich
marck

Postprzez Kancelaria » Wt lis 30, 2010 11:31 am

Kancelaria Prawnicza oferuje pomoc w odzyskaniu całości opłaty przygotowawczej wniesionej na rzecz Prominent CF sp. z o.o. z/s. w Warszawie, występująca również pod nazwą “dobra pożyczka”.
Wszelkie informacje można uzyskać klikając (albo wklejając w okno przeglądarki) poniższy link:
poznankancelaria.npx.pl/readarticle.php?article_id=4
Udzielamy również pomocy poszkodowanym przez firmy PKF "Skarbiec" sp. z o.o z/s. w Gdańsku ("Dobra Pożyczka"), "Infinity" sp. z o.o.o Poznań oraz Forminx Finance sp. z o.o. z/s. w Warszawie.
Kancelaria

Postprzez a » Cz sty 27, 2011 6:29 pm

Witam. Mam pytanko, może to komuś się wydawać głupie pytanie, ale jak mogę się dowiedzieć ile lat ma ten oszust? W internecie mowa jest o 55 ale nie wiem na 100% czy to prawda. Moja siostra bardzo młoda właśnie się zaręczyła z tym Johnem, a ma dopiero 23 lata i on zapewniają, że ma 32. Ona jest młoda, zaślepiona i wierzy mu we wszystko, co on jej powie, już nie wiem jak mam jej wytłumaczyć, że to nie jest człowiek dla niej. Proszę o jak najwięcej potwierdzonych informacji na jego temat.
a

Postprzez INTELIGENTNA 33 » N sty 30, 2011 3:09 am

a napisał(a):Witam. Mam pytanko, może to komuś się wydawać głupie pytanie, ale jak mogę się dowiedzieć ile lat ma ten oszust? W internecie mowa jest o 55 ale nie wiem na 100% czy to prawda. Moja siostra bardzo młoda właśnie się zaręczyła z tym Johnem, a ma dopiero 23 lata i on zapewniają, że ma 32. Ona jest młoda, zaślepiona i wierzy mu we wszystko, co on jej powie, już nie wiem jak mam jej wytłumaczyć, że to nie jest człowiek dla niej. Proszę o jak najwięcej potwierdzonych informacji na jego temat .

Witaj,
jeśli chcesz odpowiedź na dręczące Cię pytania...nie ma sprawy...już piszę...Ten Pan ma rzeczywiście 55 lat...trzyma formę, ponieważ wypija soki z młodych naiwnych dziewczyn. To jest pasożyt który wegetuje na innych ludziach. NIeważne czy to są ludzie młodzi czy też troszkę starsi. Podaje się za doktora ekonomii.....ciekawe...musiałby napisać księżkę z doktorantu...a jedyne co czytał to PLAYBOY'a (tylko i wyłącznie obrazki) i Kodeks Karny( musiał wiedzić "co z czym się je",ponieważ troszeczkę posiedział w więzieniu). Facet z sygnetami ( nie wiem czy to złoto czy tombak-ale widać że jedzie wiochą i prostactwem) Potrafi być nonszalancki i udawać prawdomównego ale jeśli osoba która jest bardziej chłodna w stosunku do nowych poznanych ludzi, od razu pozna że jest to osoba z zachwianiami emocjonalnymi i brakiem poczucia własnej wartości. Nigdy się niczego nie dorobił z własnych rąk..jedynie czego się dorobił to kilkanaściorga dzieci porozsiewanych po całej Polsce. Miejmy nadzieje ze jego potomstwo nie ujmie Naszej kultury i inteligencji. Facet wysoki, szczupły dobrze ubrany (nie za swoje pieniądze) z jego rozmowy można wywnioskować że jest osobą strasznie apodyktyczną i znerwicowaną ( w sumie się nie dziwie po jego kłamstwach i recydywie) Proszę swoją siostrę trzymać z daleka od tego człowieka. Nie jest osobą której można zaufać nawet w KAWAŁACH. Jest on przeterminowany w swojej krasie i niestety bazuje tylko na niewinnych i prawdomównych osobach.
INTELIGENTNA 33

Postprzez PRAWDOMÓWNA 33 » N sty 30, 2011 3:15 am

Kalinka napisał(a):Niejaki Bamidele Duro Philips pochodzi z Nigerii, ale posiada amerykańskie obywatelstwo. Do Polski przyjechał wiele lat temu i otrzymał wizę na pobyt stały. Najpierw zaczął oszukiwać naiwne dziewczyny prowadząc na śląsku agencję modelek pod nazwą Cosmopolita należącą do Infinity Group. Każda chętna dziewczyna wpłacała drobną kwotę wpisowego (ok.40zł), a następnie miała płacić za swoje portfolio kwotę ok. 400zł. Po wpłacie określonej kwoty robiono amatorską sesję zdjęciową i praktycznie był to koniec kariery super modelki. Po tym jak sprawę nagłośniono i wokół nigeryjczyka zaczęła kręcić się TV zmienił nazwisko i przedstawia się jako Johny. Kiedy z agencji modelek przestały spływać znaczące dochody postanowił w 2004 roku rozpocząć działalność finansową, a dokładniej udzielaniem szybkich i łatwych pożyczek. Jej nazwa to Infinity Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanałowej. Nie ma chyba osoby, która dostałaby kredyt natomiast wiele osób zostało naciągniętych na wpłatę 5% kwoty którą chcieli pożyczyć. Pan Johny jest bardzo wiarygodny i na pierwszy rzut oka nie widać że to typowy oszust żerujący na ludzkiej naiwności. Swoją drogą wszystko odbywa się legalnie i zgodnie z naszym kulawym i pełnym luk prawem, które to luki jak widać co sprytniejsi skutecznie wykorzystują. Tak na marginesie owy Jony ma żonę i dziecko (bodajże 5 -letni mulatek), które w weekendy przebywa na jego posesji a dokładniej w Komornikach pod Poznaniem, ul. Morenowa 5.

Witaj,
jeśli chcesz odpowiedź na dręczące Cię pytania...nie ma sprawy...już piszę...Ten Pan ma rzeczywiście 55 lat...trzyma formę, ponieważ wypija soki z młodych naiwnych dziewczyn. To jest pasożyt który wegetuje na innych ludziach.NIeważne czy to są ludzie młodzi czy też troszkę starsi. Podaje się za doktora ekonomii.....ciekawe...musiałby napisać księżkę z doktorantu...a jedyne co czytał to PLAYBOY'a (tylko i wyłącznie obrazki) i Kodeks KArny( musiał wiedzić "co z czym się je",ponieważ troszeczkę posiedział w więzieniu). Facet z sygnetami ( nie wiem czy to złoto czy tombak-ale widać że jedzie wiochą i prostactwem) Potrafi być nonszalancki i udawać prawdomównego ale jeśli osoba która jest bardziej chłodna w stosunku do nowych poznanych ludzi, od razu pozna że jest to osoba z zachwianiami emocjonalnymi i brakiem poczucia wałsnej wartości. Nigdy się niczego nie dorobił z własnych rąk..jedynie czego się dorobił to kilkanaściorga dzieci porozsiewanych po całej Polsce. MIejmy nadzieje ze jego potomstwo nie ujmie Naszej kultury i inteligencji. Facet wysoki, szczupły dobrze ubrany (nie za swoje pieniądze) z jego rozmowy można wywnioskować że jest osobą strasznie apodyktyczną i znerwicowaną ( w sumie się nie dziwie po jego kłamstwach i recydywie)Proszę się trzymać z daleka od tego człowieka. Nie jest osobą której można zaufać nawet w KAWAŁACH. Jest on przetreminowany w swojej krasie i niestety bazuje tylko na niewinnych i prawodmównych osobach.
PRAWDOMÓWNA 33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak otrzymać kredyt bez bik ze złą historią kredytową