INFINITY Polski Dom Finansowy - oszustwo kolejne czy może?

"ktokolwiek widział ktokolwiek wie" czyli gdzie można uzyskać kredyt bez bik lub pożyczkę bez bik -u

Re: INFINITY Polski Dom Finansowy - oszustwo kolejne czy może?

Postprzez emaria » Pt sty 08, 2010 12:16 pm

Drodzy, czy ktoś był u tej kobiety,aby odzyskac kasę???????????????? Zostałam też oszukana.Wpłaciłam 1400 zł i CISZA DO DZIŚ
emaria

Reklama

Postprzez asia » So sty 09, 2010 6:36 pm

CHŁOPCY JAK COS ZNAJDZIECIE TO DAJCIE ZNAK TU NA FORUM ALBO NA GG 8581804 JA TAZ CALY CZAS SZUKAM.zASTANAWIAM SIE CO TO ZA KONTO TZN PRZEZ JAKI BANK I WIECIE CO MYSLE ZE TO IMIE I NAZWISKO MUSI BYC PRAWDZIWE BO ROBIAC PRZELEW MI ZAAKCEPTOWAŁO I POSZLO BO JEZELI BY BYŁY FAŁSZYWE DANE CO DO NUMERU KONTA AUTOMATYCZNIE SIE COFNIE A NAWET NIE WYJDZIE PRZYNAJMNIEJ JA MAM TAKIE KONTO NO CHYBA ŻE OTWORZYŁA KONTO Z FALSZYWYM DOWODEM OSOBISTYM
asia

Postprzez agata » Śr sty 20, 2010 1:12 pm

czy komuś się udało odzyskać pieniądze o tej Pani?
agata

Postprzez Kancelaria » Pn lut 08, 2010 5:43 pm

Kancelaria Prawnicza oferuje skuteczną odpłatną pomoc w odzyskaniu opłaty przygotowawczej, Poznań, tel.: 0 515-863-594 - cała Polska.
Kancelaria

Postprzez kasia))) » So mar 20, 2010 3:34 pm

ja tez zlozylam wniosek o ten kredyt znalazlam ogloszenie bardzo mi pasowalo gotowka na splate zadluzenia i moja zla historia kredytowa cos mi tu nie pasowalo ale zlozylam oczywiscie decyzja pozytywna dostane kredyt jesli wplace 5% wartosci kredytu czulam ze cos tu jest nie tak niech sie wypchaja i szukaja dalej naiwnych jak bym miala pieniadze to bym o kredyt sie nie starala
kasia)))

Postprzez Kachna » Wt kwi 20, 2010 1:32 pm

WItajcie,
dzisiaj spotkałam niejakiego Johna w Szubinie, koło Bydgoszczy. Zaczepił mnie na ulicy, czekał niby na ważne spotkanie. Amerykanin, właściciel firmy, główna siedziba w Poznaniu + filie w kilku dużych miastach w Polsce. Proponował mi pracę w biurze nieruchomości, 2 dni szkolenia i zaczynam pracę. Sprawdziłam w internecie, adres firmy jaki mi podał istnieje ale! znajduje się tam BANK MILLENIUM ! Brak strony internetowej biura itd.
Kachna

Postprzez tomek_wolny » Śr kwi 21, 2010 9:30 pm

Witam,
jestem dziennikarzem Telewizji Polskiej i aktualnie realizuję materiał o Infinity Polski Dom Handlowy i właśnie zatrzymanym przez policje prezesie firmy Bamidele Duro P. Uprzejmie proszę o kontakt osoby oszukane bądź wykorzystane przez firmę Infinity.

Kontakt do mnie: +486 605 605 576,
e-mail: tomasz.wolny@tvp.pl

dziękuję i pozdrawiam,

Tomasz Wolny
tomek_wolny

Postprzez hdhs » Cz maja 20, 2010 11:55 am

Bamidele Duro Philips mieszka pod Poznaniem w miejscwości Komorniki ul. Morenowa 5, przed domem stoi czarne BMW 7 i srebrny SUV Mitsubishi a w weekedny na ogródku raźno biega sypatyczny 3 letni mulatek.
hdhs

Re: INFINITY Polski Dom Finansowy - oszustwo kolejne czy moż

Postprzez barbara » Śr lip 21, 2010 12:44 pm

hdhs napisał(a) :
> Bamidele Duro Philips mieszka pod Poznaniem w miejscwości Komorniki ul.
> Morenowa 5, przed domem stoi czarne BMW 7 i srebrny SUV Mitsubishi a w
> weekedny na ogródku raźno biega sypatyczny 3 letni mulatek.
a skad masz ta informacje byla bym wdzieczna zebys mi ja udzielila poniewaz wkrotce zakaldam pozew sadowy b.d pillipsowi i potrzebne mi jest jak najwiecej informacji aby go moglka prokuratura uchwycic dzinks z gory
barbaras35@wp.pl :twisted: :twisted:
barbara

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak otrzymać kredyt bez bik ze złą historią kredytową