INFINITY Polski Dom Finansowy - oszustwo kolejne czy może?

"ktokolwiek widział ktokolwiek wie" czyli gdzie można uzyskać kredyt bez bik lub pożyczkę bez bik -u

Re: INFINITY Polski Dom Finansowy - oszustwo kolejne czy może?

Postprzez IVB » Wt cze 23, 2009 9:43 am

A JA WLASNIE TAKA BYLAM NAIWNA ZE W TYM RYPANYM INFINITY W SZCZECINIE DALAM SIE NABRAC I PRAWIE 4 TYS. WPLACILAM POTRZEBNY BYL MI TEN KREDYT I CHYBA W AKCIE DESPERACJI TO ZROBILAM NIE DO KONCA SAMA BYLAM PRZEKONANA SMIERDZIALO TO JAKIMS PODSTEPEM ALE COZ JAK CZLOWIEKOWI POTZREBNA JEST GOTOWKA ALE JA ZROBIE WSZYSTKO ZEBY TE PIENIADZE ODZYSKAC
IVB

Reklama

Postprzez Piotr » Wt cze 23, 2009 11:17 am

IVB, czy można prosić o przesłanie zeskanowanej umowy mailem na bendyk (małpka) euneco.pl lub faxem na numer 071-7506455.
przyjrzę się i zobaczymy czy można coś zrobić..

oczywiście swoje dane proszę zamazać, nie są do niczego potrzebne...

Pozdrawiam,
Piotr Bendyk - ITSecurity
Piotr

Postprzez Marta » Wt cze 23, 2009 12:25 pm

Nie znam Piotruś tej firmy ale jako, że jak wiesz mam dostęp abonamentowy do m.in. danych w KRS to sprawdziłam.. i podam kilka danych.

najpierw REGON: NIEAKTUALNE DANE, zły adres itp.
podano: UL. BUŁGARSKA 60, 60-321 POZNAŃ

KRS:
przede wszystkim ta firma nie składa rocznych sprawozdań finansowych do KRS zgodnie z art.69 ustawy o rachunkowości!

W dniu rejestracji 13.05.2004 firma posiadała działalność:
63 30 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z TURYSTYKĄ
55 HOTELE I RESTAURACJE

W dniu 20.01.2009 dokonano zmian działalności: Rozpoczeto działalność
64 92 Z POZOSTAŁE FORMY UDZIELANIA KREDYTÓW
68 31 Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
85 41 Z SZKOŁY POLICEALNE

W dniu 20.01.2009 firma zmieniała adres na:
POZNAŃ KANAŁOWA 15 A 60-710 POZNAŃ POLSKA

W dniu rejestracji firma posiadała udziałowców
PHILLIPS BAMIDELE DURO
MUSIAŁ AGNIESZKA ANNA

W dniu 20.01.2009 dokonano zmiany w składzie zarządu - odwołanie członka zarządu: MUSIAŁ AGNIESZKA ANNA

REGON: 631158050
KRS: 0000206571

aktualnym prezesem jest Bamidele Duro Phillips
Marta

Postprzez gosia » Śr cze 24, 2009 8:54 am

IVB napisał(a):A JA WLASNIE TAKA BYLAM NAIWNA ZE W TYM RYPANYM INFINITY W SZCZECINIE DALAM SIE NABRAC I PRAWIE 4 TYS. WPLACILAM POTRZEBNY BYL MI TEN KREDYT I CHYBA W AKCIE DESPERACJI TO ZROBILAM NIE DO KONCA SAMA BYLAM PRZEKONANA SMIERDZIALO TO JAKIMS PODSTEPEM ALE COZ JAK CZLOWIEKOWI POTZREBNA JEST GOTOWKA ALE JA ZROBIE WSZYSTKO ZEBY TE PIENIADZE ODZYSKAC

ale kredyt przelano na konto czy wogóle nie dostalas pieniedzy a jeszcze wplacilas
gosia

Postprzez prawda » Śr cze 24, 2009 9:30 am

gosia napisał(a): ale kredyt przelano na konto czy wogóle nie dostalas pieniedzy a jeszcze wplacilas

ja wpłaciłem 5% od 100000 co chciałem, więc 5 000 zł (słownie: pięć tysięcy złotych) gdyby jeszcze ktoś głupie pytania zadawał.

Kredytu nie ma bo to argentyna, dobre pożyczki takie z tego filmiku!!
prawda

Postprzez Gość » Cz cze 25, 2009 4:21 pm

Witam. Z całą pewnością z tą firmą jest coś nie tak. Moja mama znalazła ogłoszenie tej firmy w gazecie, umówiła się na rozmowę i kazano jej przyjść kiedy kredyt będzie zatwierdzony. Poszła i dostała umowę do podpisu, ale.. i tu niespodzianka - opłata przygotowawcza w wysokości 500 zł czyli 5% od pożyczki. Za 10 dni miał przyjść weksel, a po jego złożeniu i podpisaniu na drugi dzień pieniądze na koncie. (za 10 dni, żeby nie można było odstąpić od umowy). Weksel przyszedł i mama poszła go podpisać w obecności pracownika, a tu następna niespodzianka: oprócz weksla potrzeba jeszcze innych zabezpieczeń np. domu, działki, 2 poręczycieli, samochodu, blokady środków na koncie, cesji polisy ubezpieczeniowej. Do wyboru. Mama zgodziła się na cesję polisy i czeka na list od firmy. Jednak po tym co przeczytałam w necie pewnie się nie doczeka. Tylko co teraz z tym wekslem i cesją, a co z pieniędzmi ????
Poza tym przeczytałam umowę i nie wiem o co chodzi: pożyczka w transzach po wybraniu (przez kogo?) numeru umowy, spłata rat przed pierwszą transzą, jeżeli nr umowy nie zostanie wybrany? Pachnie mi tu Argentyną.
Jeśli chodzi o mnie to naciągacze naiwnych i starszych ludzi. Wstyd.

------------://----------.bankier.pl/forum/pokaz_tresc ... 9&strona=1
następny nabrany klient
Gość

Postprzez Piotr » Cz cze 25, 2009 4:34 pm

Proszę o przesłanie zeskanowanej umowy mailem na bendyk (małpka) euneco.pl lub faxem na numer 071-7506455.
przyjrzę się i zobaczymy czy można coś zrobić.. Pisałem już ale nie mam jeszcze tej umowy w ręku a zajmuję się podobnymi sprawami...

oczywiście swoje dane proszę zamazać, nie są do niczego potrzebne...

Pozdrawiam,
Piotr Bendyk - ITSecurity

dodano przez Admin:
proszę o przesłanie umowy, jak dotąd nikt jeszcze nie przysłał
Piotr

Postprzez lilpop » Wt lip 07, 2009 9:51 am

też ich ogłoszenie znalazłam ale od razu widać o co chodzi :P nie dam się nabrać na takie oszustwo.
lilpop

Postprzez Gość » Pt lip 10, 2009 6:15 am

Sprawdziłem tą firmę.I nie biorą żadnych opłat z góry,ani nic z tych rzeczy.Jedynym warunkiem jest osobista wizyta u nich,aby złożyć wniosek.
Nikogo nie bronię,ale jak coś piszesz to sprawdź. :lol:

Wiem trochę bardziej od srodka o tej firmie, przez telefon dowiedzialas sie tylko czesc rzeczy, druga przed podpisaniem umowy, a trzecia po, tak zebys nie dal/la rady spelnic ich warunkow zabezpieczenia kredytu i zrezygnowala z niego, po czym tracisz wplate administracyjna :). Wszystko w umowie ladnie jest napisane, dlatego firma prawa, policji, sadu sie nie boi. Na przyszlosc: czytajcie dokladnie kazda umowe, nawet ze 2 razy, wescie kogos ze soba bliskiego, jak macie, to znajomego prawnika, razem przeczytajcie, wspolnie przeanalizowaniu na korytarzu czy nawet w domu i dopiero podpiszcie, jak wywadac bedzie sie wam uczciwa oferta. Dotyczy sie to kazdej umowy. Na szczescie jestt o tym osluchana, oczytana i zadna firma mnie jeszcze nie oszukala, i odpukac, nie oszuka :)..Życzę udanych transakcji :)
Gość

Postprzez Gość » Cz lip 16, 2009 4:45 pm

Ludzie może trzeba "zebrać siły"na takich oszustów,założyć sprawę w sądzie takim złodzieją(bo inaczej się nie da mówić o takich ludziach).Z bliską mi osobą postępują tak samo trzeba było wpłacić prowizje,podpisać czek i dotej pory wszystko ok............a później SCHODY....OSZUKUJĄ ILE SIĘ DA....!!!!!!!!:((
Gość

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak otrzymać kredyt bez bik ze złą historią kredytową