Gdzie najlepszy kredyt hipoteczny?

Dyskusje na temat kredytów mieszkaniowych. Na co należy zwracać uwagę przy wyborze hipotecznego kredytu mieszkaniowego. W jakim banku warto zaciągnąć kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości? Opinie klientów. Mozna zadać pytanie Doradcy.

Re: Gdzie najlepszy kredyt hipoteczny?

Postprzez Gość » So gru 08, 2012 3:40 pm

janh napisał(a):
axxo34 napisał(a):Pytanie jak w temacie, a więc który z banków ma w swojej ofercie najlepszy obecnie kredyt hipoteczny, na najlepszych warunkach??? Interesuje mnie szczególnie kredyt w Euro, bo w tym momencie, to chyba najbardziej opłacalna opcja.

Pytanie o najlepszy kredyt hipoteczny nie do końca ma sens.
Dla Ciebie będzie inny a dla mnie inny. Jutro tez będzie inny :)

Zgadzam się. Ciężko wybrać skoro tyle rankingów jest do dyspozycji i dla każdego coś innego i tak będzie pasować. Jednemu łatwo znaleźć gdzie najlepszy kredyt hipoteczny a drugiemu już trudniej.
Gość

Reklama

Postprzez Green_girl » Śr gru 19, 2012 3:06 pm

Jeśli chodzi o porównanie kredytów hipotecznych to polecam Z łatwością obliczysz tam także swoją zdolność kredytową i będziesz mógł skorzystać z porady doradcy kredytowego. Polecam
Green_girl

Postprzez To zależy » N sty 13, 2013 1:40 am

faktycznie pytanie to jest źle skonstruowane. Powinno raczej brzmieć gdzie mogę dowiedzieć się o ofertach kredytów. Dla każdego "najlepszy kredyt" może znaczyć coś innego, np. dla mnie najlepsze będą najtańsze kredyty hipoteczne, iny będzie chciał spłacić całość wcześniej niż zakłada plan spłat i nie chce mieć z tego powodu dodatkowych kosztów. Różnie bywa- radzę skontaktować się z doradcą:)
To zależy

Postprzez Salsek » Cz sty 17, 2013 3:29 pm

Te wszystkie porównywarki kredytów to moim zdaniem lipa. Przecież bank ma własne procedury oceny zdolności kredytowej i są to ściśle strzeżone dane.
Jeśli korzystać z jakiś zestawień to polecam gazety czy inne czasopisma finansowe. Redaktorzy wysyłają do banków pytania ile taka czy taka osoba przy takim dochodzie mogłaby dostać. I to są wiarygodne dane, bo prosto od banku a nie wyliczane nie wiadomo na jakiej podstawie.
Salsek

Postprzez Jarosławw » Pt mar 28, 2014 8:43 am

Tak naprawdę nie ma czegoś takiego jak 'najlepszy kredyt'. Wszystkie kredyty to jedno wielkie oszustwo ! Zdajecie sobie sprawę że z długo robi się pieniądze których potem nie ma jak spłacić ? Teraz zadłużenie całego świata jest 10 razy większe niż ilość pieniędzy to jest chore. Jak ktoś chce coś zrobić to najlepiej zapytać rodzinę jak nie to odkładać sobie pieniądze. Nigdy nie bierzcie kredytów! Ile osób przez to jest teraz bezdomna...

Postprzez aronmaks » Pt kwi 11, 2014 1:52 pm

Kredyt hipoteczny to dość ciężka decyzja, spłacamy go często cały rok. Znalazłem fajny artykuł -link. Myślę,że osoby nie znające się na temacie mogą tu się dużo dowiedzieć.
aronmaks

Postprzez Owinss23 » Cz maja 22, 2014 8:57 am

Najlepiej nie brać kredytu. Nie opłaca się jakoś ja do tego nie mam przekonania... Lepiej uzbierać sobie na dom niż wejść w jakieś bagno a potem ludzie nie mają jak spłacać i mają zniszczone życie.

Postprzez Alicja » Pt cze 20, 2014 4:52 pm

Ja sobie przeliczam każdą ofertę w kalkulatorze: ------------://najnizszeraty.pl/kalkulator-kredytowy i jeszcze później porównuję kilka. Wtedy łatwiej się zdecydować na jakąś konkretną. Bo każdy bank oferuje co innego
Alicja

Poprzednia strona

Powrót do Kredyty mieszkaniowe