Nobilon jako pracodawca

Odpowiedz

Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Nobilon jako pracodawca

Re: Nobilon jako pracodawca

Post przez milena » Pn sty 18, 2016 11:10 am

Jako pracodawca są dla mnie bardzo dobrzy i dzięki temu, że chcę się uczyć to duży zyskuję ja i sama firma. Podoba mi się praca.

Re: Nobilon jako pracodawca

Post przez Daisy80 » Cz gru 17, 2015 10:54 pm

Mnie też się w Nobilonie podobało, praca była stabilna, bez obaw, że nagle zwalniają pół zespołu czy coś, zarabiałam dobre pieniądze, dużo zależało ode mnie, ale jak faktycznie pracowałam więcej to potem za to miałam odpowiednią premię.

Re: Nobilon jako pracodawca

Post przez Seku » Pn lis 23, 2015 11:18 pm

Zgadzam się, Nobilon jest jak najbardziej ok. Dobry pracodawca który nie wyzyskuje pracowników!

Re: Nobilon jako pracodawca

Post przez Paweł » So lis 14, 2015 11:28 pm

Wydaje mi się, ze Nobilon jest pracodawcą takim jak każdy inny - będą Ci co narzekają i Ci co są zadowoleni. Jak to mówiono kiedyś "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". Pracuje tam moja siostra i z tego co mówi jest zadowolona - z kasy też choc dokładnie nie wiem czy dużo czy mało zarabia. Ważne że jest praca!

Re: Nobilon jako pracodawca

Post przez Andrzej » N paź 04, 2015 11:02 am

Ja też nie mogę narzekać - owszem, nie jest to praca marzeń ale jak na aktualnie panujące w Polsce warunki jest całkiem nieźle a może nawet i jeszcze lepiej. najważniejsze, że płacą i to wcale nie tak mało (a znam osoby, które pracują dużo ciężej za minimalną krajową). Są szanse na rozwój i awans więc to też dobry element tej pracy.

Re: Nobilon jako pracodawca

Post przez gośka78 » Śr wrz 16, 2015 7:01 pm

Widzicie - każdy lubi coś innego i każdy będzie zadowolony z innych warunków. Dla jednego 2000 to mało a dla drugiego to ogromny majątek. Uważam, że każda praca jest dobra a w Nobilonie niezwykle miło mi się pracowało. Niestety sytuacja rodzinna zmusiła mnie do zmian miejsca zamieszkania jak i pracy. Ale mogę polecić kazdemu kto sie zastanawia i ma chwilę zawahania...

Re: Nobilon jako pracodawca

Post przez Kinia84 » Pt sie 28, 2015 12:00 pm

Ja nie mam żadnego ale, na pracę w której dostaje się w końcu normalne pieniądze i to bez opóźnień nie można narzekać. Nigdy nie miałam też żadnych nieprzyjemności z kierownikiem, czy resztą pracowników, wręcz przeciwnie- od początku pomagali mi i szkolili. Nic dodać nic ująć.

Re: Nobilon jako pracodawca

Post przez Kasia » Pt sie 21, 2015 11:56 pm

Byłam na rozmowie 2 tygodnie temu dostałąm sie i pracuję od kilu dni na razie wszystko jest dla mnie nowe pierwszy raz pracuej w finansach ale jest fajna atmosfera i wszyscy są dla mnie wyrozumiali

Re: Nobilon jako pracodawca

Post przez Ania » Pt cze 26, 2015 6:23 pm

Pracowałam tam przed ciążą praca jak każda inna trzeba pracować za darmo pieniędzy nie dają ale też nie oszukują

Re: Nobilon jako pracodawca

Post przez Kamil » N cze 21, 2015 10:26 am

Świetna praca zwłaszcza na początek żeby zdobyć doświadczenie. Byłą to moja pierwsza praca i jestem zadowolony że własnie tam rozpocząłem moją "kariere" ;)

Góra

cron