Wierzyciel SA opinie

Odpowiedz

Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Rozszerz widok Przegląd wątku: Wierzyciel SA opinie

Re: Wierzyciel SA opinie

Post przez klientowy » Cz sie 20, 2015 7:08 pm

produkt jest do kitu nie polecam

Re: Wierzyciel SA opinie

Post przez martino » Wt cze 16, 2015 3:12 pm

oprocentowanie pożyczek wysokie

Re: Wierzyciel SA opinie

Post przez jano » Cz lut 26, 2015 8:10 pm

nie polecam

Re: Wierzyciel SA opinie

Post przez tatro » Pn sty 20, 2014 6:31 am

nie polecem tej firmy

Re: Wierzyciel SA opinie

Post przez Kamil » So wrz 08, 2012 5:34 pm

Wierzyciel to parabank dla "bogatszych". Od końca lipca jak znalazłem na ich stronie wymagają 1300 netto dochodu + 2 żyrantów. Wtedy też RRSO jest dość niskie jak na taką instytucje. Opinie o pożyczkach w Wierzycielu są dość pozytywne, ale ten próg minimum dochodu nie przeskakują osoby, które najczęściej później żalą się na inne parabanki, może stąd tak mało negatywów?

---
od admin:

Proszę nie spamować z linkami niskiej jakości serwisów. Proszę poczytać definicję terminu "PARABANK" przed bezpodstawnym jej użyciem w stosunku do firm tak tutaj jak i w innych miejscach. Wierzyciel SA NIE JEST Parabankiem ponieważ nie przyjmuje lokat ani też nie obciąża w związku z w/w wkładów klientów ryzykiem.

Re: Wierzyciel SA opinie

Post przez rafa » Pt maja 18, 2012 12:47 am

Ryś, obudziłeś się dopiero? ten syf tak już ma

Re: Wierzyciel SA opinie

Post przez Ryś miś » Śr mar 14, 2012 4:23 am

dajcie z nimi spokój! dostałem niby zgodę, podpisałem dokumenty i przyniosłem papiery niezbędne do umowy
najpierw dzwonią po kilku dniach, że mam przynieść jeszcze jeden dokument
po następnych 4 dniach mam przynieść wyciąg z konta bo tamten czegoś tam nie ma.
Za każdym razem pracownik z biura wysyła to pocztą do centrali wierzyciel
i po kolejnych paru dniach dzwoni do mnie, że mam przynieść nowe zaświadczenie o zatrudnieniu z pracy bo tamto już jest nie ważne!!!!!!!!
ja na to, że jak przynosiłem to było ważne, co mnie obchodzi że 2 tygodnie nie mogą skończyć z wymaganiem ode mnie kolejnych dokumentów, podpisów i nie mogę się doczekać przelewu.
przyniosłem do nich zaświadczenie o zatrudnieniu, które było ważne, oni dodatkowo kilka dokumentów ode mnie wyciągnęłi i w tym czasie zaświadczenie (bo według ich jest ważne 30 dni) straciło ważność!!!!
nawet dzwonili do kadr i potwierdzili zaświadczenie i to nie wystarczyło, ale zaniosłem. po kolejnym tygodniu dostałem pieniądze................................................ co to za firma, w której prawie miesiąc się czeka na pieniądze?

a w kadrach dzwonili pierwsze zaświadczenie potwierdzali 2 razy i nowe zaświadczenie też potwierdzali dwa razy. znam osoby z kadr i patrzą na mnie jakbym 10 kredytów wziął i nie wiem co z nimi zrobił.
nie polecam!!!!!!!

Re: Wierzyciel SA opinie

Post przez Pati » Pt lut 24, 2012 4:37 am

Witam. Jak długo czeka się na decyzję no i na pieniążki ewentualnie?

Re: Wierzyciel SA opinie

Post przez Layla_20 » Wt gru 13, 2011 1:26 am

ANIOŁEK napisał(a):CHCIAŁĄM WYSŁĄC WNIOSEK ON LINE I PO WPISANIU WSZYSTKICH DANYCH I ZAAKCEPTOWANIU WYŚWIETLIŁO MI SIĘ "Link, który zaprowadził Cię do tej strony jest nieprawidłowy" I TERAZ NIE WIEM CZY WNIOSEK SIE WYSŁĄŁ ALE MYŚLE ŻE CHYBA NIE PONIEWAŻ NIE DOSTAŁAM POTWIERDZENIA NA POCZTE CZY KTOŚ MIAŁ PODOBNIE??CZEKAM NA ODPOWIEDŹ


Ja też dziś skorzystałam z możliwości wysłania wniosku on-line i też otrzymałam taki sam komunikat - mnie jednak to zaniepokoiło. Wpisałam na tej stronie wszystkie moje dane osobowe a tu po prostu okazuje się że po ich przesłaniu trafiły one gdzie?! Mam nadzieje, że nigdzie i po prostu się skasowały i nie trafiły w niepowołane ręce.

Re: Wierzyciel SA opinie

Post przez ANIOŁEK » Pt wrz 16, 2011 2:20 am

CHCIAŁĄM WYSŁĄC WNIOSEK ON LINE I PO WPISANIU WSZYSTKICH DANYCH I ZAAKCEPTOWANIU WYŚWIETLIŁO MI SIĘ "Link, który zaprowadził Cię do tej strony jest nieprawidłowy" I TERAZ NIE WIEM CZY WNIOSEK SIE WYSŁĄŁ ALE MYŚLE ŻE CHYBA NIE PONIEWAŻ NIE DOSTAŁAM POTWIERDZENIA NA POCZTE CZY KTOŚ MIAŁ PODOBNIE??CZEKAM NA ODPOWIEDŹ

Góra

cron